رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

روش افرودن فضای حافظه داخلی گوشیهای چینی

ارسال های توصیه شده

سلام اساتید بزرگ

من یه مدته با گوشیهای اسمارت خصوصا پریم بدجور مشکل دارم فضای داخلی این گوشی ۱۶ گیگه ولی حافظه داخلی یک گیگ برش خورده اصطلاحا درایو سی وبا ریختن ۶تا نرم افزار پیام فضا پرشده میده نتونستم روت کنم که البته با روت کردن فقط میشه نرم افزارای غیر گوگلی رو به پارتیشن بعدی منتقل کرد

این یکی از مهمترین مشکلات کاربرانه اگه راه کاری میتونید ارائه بدین مطمئنم بازخورد عمومی زیادی بین اعضا خواهد داشت

ممنونم و منتظر

من باختم اما کسی جز ما نخواهد برد.. .. ..

لینک ارسال

دوستان عزیز کسی راهکاری نداره برای این مشکل؟

قبلا یه نرم افزار برای پارتیشن ام تی کا دیده بودم ولی اطلاعاتی راجع بهش ندارم

میشه راهکاری بدید؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

میشه راهکاری بدید؟

درود بر شما ...

گوشیهای چینی معروف به بدل هستند و محصول بدل قلابی به حساب میرود .

به عنوان مثال دوربین میزنن 22px ولی در واقع 1.3px هستند و این مشکل رو نمیشه کاریش کرد زیرا قطعه سخت افزای که در برندهای قلابی استفاده میشه بی کیفیت و ارزان قیمت هستند.

مشکل هارد هم به همین نحو هستش ... از لحاظ نرم افزاری میزان فضا رو میشه اعداد دلخواه ارایه داد و در گوشیهای چینی نیز از همین متد استفاده میکنن ولی در واقع هارد گوشی از نوع چند گیگابایتی بی کیفیت هستند.

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

میشه راهکاری بدید؟

New Primary Partitions for Mtk 6577/ 6582/ 6589 /6592 /8382 /8392

لینک ارسال

با درو و تشکر

فرمایش شما درسته ولی این گوشیها حافظه دارن مشکل در پارتیشن بندی هست

مثلا اسمارت الان خودش یه برند شده و استاندارد ce هم داره ۱۶ گیگ واقعی حافظه داره ولی به دوبخش برش خورده بخش اول که پیشفرض سیستمه ۹۰۰ مگابایته بخش دوم ۱۴.۹ گیگ واقعی با link2sd رو گوشیای دیگه میشه منتقل کرد ولی روت بودن شرط اولشه

با توجه به اطلاعات کاملتون جناب صوری پارتیشن گوشیهای اسمارت مثلا مدل پریم رو میشه تغییر داد؟ اطلاعاتی هم اگه لازم بود از داخل گوشی میدم

ممنونم از پاسختون

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
با درو و تشکر

فرمایش شما درسته ولی این گوشیها حافظه دارن مشکل در پارتیشن بندی هست

مثلا اسمارت الان خودش یه برند شده و استاندارد ce هم داره ۱۶ گیگ واقعی حافظه داره ولی به دوبخش برش خورده بخش اول که پیشفرض سیستمه ۹۰۰ مگابایته بخش دوم ۱۴.۹ گیگ واقعی با link2sd رو گوشیای دیگه میشه منتقل کرد ولی روت بودن شرط اولشه

با توجه به اطلاعات کاملتون جناب صوری پارتیشن گوشیهای اسمارت مثلا مدل پریم رو میشه تغییر داد؟ اطلاعاتی هم اگه لازم بود از داخل گوشی میدم

ممنونم از پاسختون

درود دوباره ...

همانطوری که عرض کردم میتونه حافظه به صورت جعلی باشه ... برای ارایه نظر و راهکار دقیقتر نیاز به موجودیت مدل میباشد.

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

با درود مجدد استاد عزیز و سپاس از وقتی که گذاشتید

احتمالا بنده توضیحاتم رو ناقص عرض کردم

گوشیهای اسمارت الان به عنوان یک برند شناخته میشن و دارای ضمانت شرکت ZTE هستن من الان دقیقا مدل i8813 SMART رو دارمش و حافظه جعلی نیست!

با ریحتن فایل کنترلش کردم و واقعیه ولی پارتیشن پرمیومش کمه پارتیشن دوم پونزده گیگ فضاشه

مشکل در برش پارتیشن این مدله و خاطر نشان میکنم این گوشی اصطلاحا چینی اتلاق نمیشه و خودش برنده واز برند دیگه کپی نشده و فیک نیس شک ندارم برای خودتونم میارن برای خدمات و تعمیرات

رامهاش فقط دست خوده شرکت اصلیه و بیرون نمیده

امید که منظورمو واضح رسونده باشم

مشکل در تغییر سایز پارتیشن این گوشی دارم نه مقدار حافظه

ممنونم ازتون استاد

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
اگه حل این مشکل هزینه بر هم باشه در خدمتتون هستم

فقط بدجور رو اعصابه

دوست عزیز به عقیده بنده بدون داشتن اطلاعات کافی از ساختار پارتیشن هارد و بخش های نرم افزاری و سخت افزای سیستم عامل نمیتوانید کاری را انجام دهید.

در صورتی که اموزش جامعی از سوی ما قرار داده شود باز هم برای شما گنگ خواهد بود. شرط نرم افزار کار حرفه ای بودن فلش و برنامه زدن و کار کردن با باکس های تعمیراتی نیست باید به ریشه سیستم عاملی که روزانه به سراغتان می اید پی ببرید.

توصیه میکنم در خصوص اموزشهای کوک پارتیشن و ... فعالیتتون رو بالا ببرید. اون زمان این مشکلات هم برای شما روشن خواهد شد ...

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...