رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

فایل فارسی ساز j5007 سامسونگ

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت
اصلا نیازی به wip نداره....

فایل csc رو هم نباید حذف کنید....باید اسمشو چنج کنید....مثلا cscfc

ولی قبلش باید روی گزینه csc انگشتتونو نگه دارید...صفحه ابزار نمایان میشه...

وارد گزینه قفل permissions بشید...و سه تا تیک ردیف read رو بردارید..تمام...و بعدش اسمه پوشه رو تغییر بدین....همین

دوست عزیز لطفا در صورت عدم اطمینان و اگاهی اطلاعات اشتباه به دیگران منتقل نکنید ...!

پچ هایی که محتویات پوشه csc رو چک میکنه ادرس دایرکتوری csc در این پچ ها قرار داده شده است و پس از تغییر نام این پوشه ادرس نیز تغییر یافته و پچ های مربوطه قادر به شناسایی پوشه csc نمیشود پس نتیجه میگیریم که تغییر نام فرقی با پاک کردن این پوشه ندارد

در رامهای اندروید زیر 4.4 حساسیت زیادی برای این دایرکتوری به کار برده نشده ولی در نسخه لولیپوپ به بالا به دلایل سیاست های منطقه ای روی این دایرکتوری حساسیت زیادی به کار برده شده و پس از پاک کردن این پوشه در خیلی موارد پارتیشن system بهم میخورد و باعث میشود گوشی بعد از لوگو بوت نشود و روی ارم بماند

برای فارسی سازی فقط کافیست فایل language.xml از پوشه csc ویرایش شود (در صورتی که اطلاعات کافی ندارید میتوانید این فایل را حذف کنید)

پس از حذف تمامی زبان ها نمایان میشود در صورتی که نشان داده نشود برای اینه که زبان مربوطه کش شده و برای رفع این مشکل فقط کافیست سه 3 بار wipe cache انجام دهید ...

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

با تشکر از این که اطلاعات ارزش مندی در اختیارمون گذاشتی....

ولی گوشی مذکور j5007 نیازی به wipe نداره..من خودم تست کردم....

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...
سلام با روت کردن هر چند دقیقه ریست میکرد. وایپ که کردم رو لوگو ریست میکنه. اصلا به cscادیت کمردن یا هر کاره دیگه نریسیدم. لطفا راهنمایی کنین

گوشیورو یکبار فلش کنید مشکلتون حل میشه

برای روت این مدلم باید با کاستوم ریکاوری روت کنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...