به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

masood1ir

اجرا نشدن دانگل gsd

پست های پیشنهاد شده

باعرض سلام و عرض ادب خدمت اساتید گرامی

من دانگل GSD را چند ماهی هست که خریداری کردم اما موفق به نصب و اجرای آن نشدم متاسفانه در ویندوز10 PRO  و ویندوز 10 LTSC و ویندوز 8

قبلا نیز پست کرده بودم اما نتیجه نگرفتم

در نهایت ویندوز 7 نصب نموده بازهم نشد 

توضیحات کارهای که انجام دادم

1-بصورت ادمین  و عادی اجرا میکنم  2- با شل و بدون شل اجرا میکنم 3-با **** و بدون آن امتحان میکنم 4-آنتی ویروس ندارم و آنتی ویروس ویندوز غیرفعال هست 5- ویندوزهم تازه نصب کردم 6-تمامی راه اندازها رو که شامل دات نت و ویزوال را نصب کردم  7-اخرین ورژن برنامه را از خود سایت دانلود کردم

تصاویر خطا و برنامه های نصب شده و بیلد نامبر ویندوزم تقدیم شما     خواهش میکنم کمک کنید دیگه دیوانه شدم به خاطر این دانگل تاحالا 4 تا ویندوز عوض کردم

1.png.0886f70f1dacf99524d9944c349130d3.png

2.png.bbad536aa3035f042706c2595bbd716f.png

3.png.c95b52b412f0ba6595f8973eec2be693.png

4.png.6aa2a618848aec1377c45b4bfac7413b.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.