رفتن به مطلب
تالار جی اس ام دولوپرز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

مشکل با روت A507FN U5

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان گلم.یدونه A507FN U5 دارم روت شده سریال خورده پچ هم کردم ولی مشکلش اینه که هر بار که صفحه گوشیو روشن میکنی و دو سه دیقه باهاش کار میکنی بعد میای صفحه رو خاموش میکنی گوشی ریستارت میشه یعنی روزی حداقل بیست سی بار گوشی ریستارت میشه

کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم ❤❤❤

لینک ارسال
  • مدیر ارشد

بله این فایل روت هستش دوست عزیز بعد از زدن این فایل حتما به وایفا وصل کنید و مجیک رو نصب کنید اگه با این روش هم به نتیجه نرسیدید روش های دیگه رو بهتون میگم

لینک ارسال
  • مدیر ارشد
ارسال شده در (ویرایش شده)

با درورد ان فایل رو دانلود کنید 

https://dl.romshop.ir/Upload/PreRooted_Full_Root_AP_A705FNXXU5BTC2_OS10_With_Fixed_Wifi_And_Fingerprint.tar.rar

بعد از خارج کردن فایل پسوند فایل رو به tar تبدیل کنید و با odinیا با هر باکسی که دارید  اقدام به فلش کنید و بعد از فلش مجیک رو نصب کنید و نتیجه رو اعلام کنید 

ویرایش شده توسط yousef_mosavi
لینک ارسال
در ۱۴۰۰/۷/۷ در 20:12، yousef_mosavi گفته است:

با درورد ان فایل رو دانلود کنید 

https://dl.romshop.ir/Upload/PreRooted_Full_Root_AP_A705FNXXU5BTC2_OS10_With_Fixed_Wifi_And_Fingerprint.tar.rar

بعد از خارج کردن فایل پسوند فایل رو به tar تبدیل کنید و با odinیا با هر باکسی که دارید  اقدام به فلش کنید و بعد از فلش مجیک رو نصب کنید و نتیجه رو اعلام کنید 

داداش مگه با فایل A70 میشه A50s رو روت کرد؟؟

فک کنم یه اشتباهی شده چون میگم که گوشی من A70 نیست و A50s هست

A507FN

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...