پست های پیشنهاد شده

سلام 

هر برنامه ضبط مکالمه روی گوشی اندروید مثلا اندروید ۱۰ میکنم مکالمه ضبط میشه ولی یا کلا صدا نداره یا فقط صدای من میاد.کسی هست پیشنهاد برنامه کارامد بده؟لازم بذکره این برنامه هایی ک دم دست تو پلی استور هستن رو نصب کردم و جواب نگرفتم

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، reza.a گفته است :

سلام 

هر برنامه ضبط مکالمه روی گوشی اندروید مثلا اندروید ۱۰ میکنم مکالمه ضبط میشه ولی یا کلا صدا نداره یا فقط صدای من میاد.کسی هست پیشنهاد برنامه کارامد بده؟لازم بذکره این برنامه هایی ک دم دست تو پلی استور هستن رو نصب کردم و جواب نگرفتم

با تشکر

سلام و درود

همینطوریکه معلومات دارم در اندروید های 9 و 10 امکان ضبط تماس ( مکالمه ) در گوشی های سامسونگ غیره فعاله .

اما در بعضی از مدل ها رام منطقه هند ( INS ) قابلیت ضبط صدا را دارن بدون نیاز به برنامه ضبط صدا و روت ( احتمالیه ).

و یه جای دیگه دیدم که گوشی را روت میکنن و چند تا برنامه نصب میکنن و بعضی از قابلیت ها را فعال میکنن و بعد میتونن مکالمه ها را ضبط کنن.

فعالا معلوماتی که داشتم همین ها بود اگر سوالی بود میتونید همیجا مطرح کنید...

موفق باشید...

عجب معلم سختگيري است اين طبيعت كه اول امتحان ميگيرد بعد درس ميدهد

Gsm-developers [ GSD Dongle ] Ramin Gsm

لینک به ارسال

اندروید 9 و 10 اجازه ضبط صدا رو به برنامه های یوزر نمیده

درواقع اگه گوشی روت بشه و برنامه ی ضبط صدا رو سیستمی کنید بدون مشکل کار خواهد کرد

لینک به ارسال

امکان فعال سازی داره ولی ن با برنامه باید فایل بزنید

* به طرز وحشتناکی آشکار شده است که تکنولوژی ما از انسانیت ما فراتر رفته است. *
آلبرت انیشتین

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ همه شما دوستان بسیار مفید بود.تشکر

در 13 ساعت قبل، ramin gsm گفته است :

سلام و درود

همینطوریکه معلومات دارم در اندروید های 9 و 10 امکان ضبط تماس ( مکالمه ) در گوشی های سامسونگ غیره فعاله .

اما در بعضی از مدل ها رام منطقه هند ( INS ) قابلیت ضبط صدا را دارن بدون نیاز به برنامه ضبط صدا و روت ( احتمالیه ).

و یه جای دیگه دیدم که گوشی را روت میکنن و چند تا برنامه نصب میکنن و بعضی از قابلیت ها را فعال میکنن و بعد میتونن مکالمه ها را ضبط کنن.

فعالا معلوماتی که داشتم همین ها بود اگر سوالی بود میتونید همیجا مطرح کنید...

موفق باشید...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.