رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

ریکاوری تست شده Desire_816

ارسال های توصیه شده

سلام

داداش با این گندی که اچ تی سی زده و 1000 تا مدل دیزایر 816 زده یه لطفی بکن مشخص کن برای کدوم مدلاش یا مدلش جواب داده.

چه نوع سی پی یو چند سیم؟

ممنون

اتفاقا اینطوری خوبه داداش هرکس از راه رسید با دوتا فایل مشابه نتونه کاری روی گوشی انجام بده

من که پول خوبی براشون میگیرم

دیروز همکار نتونسته بود فارسیش کنه اورد پیشم 40 ازش گرفتم و براش فارسی زدم

;)

لینک ارسال
این مال 816 w هست چون اونیکی ها cpu mtk هستن .

داداش همون سری هم تک سیم و دوسیمش فرق میکنه من یه دوسیمشو 10 تا ریکاوری زدم جواب نداد چون ریکاوری ها برای تک سیم بودند.

اتفاقا اینطوری خوبه داداش هرکس از راه رسید با دوتا فایل مشابه نتونه کاری روی گوشی انجام بده

من که پول خوبی براشون میگیرم

دیروز همکار نتونسته بود فارسیش کنه اورد پیشم 40 ازش گرفتم و براش فارسی زدم

;)

احسان جان اینجا مفت کار زیاده همون گوشی مذکور رو که کلی زور زدم ریکاوری بدرد بخور براش پیدا نکردم روتش کنم یه همکار محترم با 5 تومن روت کرد هر چند که من زحمت انلاک بوت لودرشو براش کشیده بودم ولی مشتری که اینو نمیدونست.

لینک ارسال
سلام

داداش با این گندی که اچ تی سی زده و 1000 تا مدل دیزایر 816 زده یه لطفی بکن مشخص کن برای کدوم مدلاش یا مدلش جواب داده.

چه نوع سی پی یو چند سیم؟

ممنون

a5dug, a5ul, a5u

لینک ارسال
داداش همون سری هم تک سیم و دوسیمش فرق میکنه من یه دوسیمشو 10 تا ریکاوری زدم جواب نداد چون ریکاوری ها برای تک سیم بودند.

احسان جان اینجا مفت کار زیاده همون گوشی مذکور رو که کلی زور زدم ریکاوری بدرد بخور براش پیدا نکردم روتش کنم یه همکار محترم با 5 تومن روت کرد هر چند که من زحمت انلاک بوت لودرشو براش کشیده بودم ولی مشتری که اینو نمیدونست.

درود همکار عزیز مدل گوشی خود را اعلام کن تا بهت ریکاوری بدم

لینک ارسال

درود همکار عزیز مدل گوشی خود را اعلام کن تا بهت ریکاوری بدم

بدرود همکار عزیز گوشی خودم نبود واسه مشتری بود و مدلش هم 816 دبلیو بود . الان فعلا نیازی ندارم و فقط میخواستم بدونم این ریکاوری روی کدوم مدل جواب داده است.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...