رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

ارسال های توصیه شده

دوستان چون گوشی a5 2017 درحال حاضربامشکلات متعددی روبروشده بنده این نام روواسه تاپیک گذاشتم تابیشترمشکلات چه الان چه بعدادرهمین جامنتشربشه.چون ظاهرااین گوشی قصه اش سردرازدارد!

1-اولین مشکلی که واسه این گوشی ومدل های مشابه اش مانندآ3وآ7اومده اینه که شارژاین گوشی روی عدد92درصدگیرمیفته یاازاین عددبه بعدبسیارکندمیشه خیلی هامیگن که واسه اپدیت هابوده میخواستم بدونم که دوستان واساتیدنرم افزارنظرشون چیه؟راه حل قطعی واسه این مشکل وجودداره؟

2-به علت این که اندروید7واسه منطقه ایران نیومده خیلی ازدوستان رام های کشورهای دیگه رواستفاده کردند.اولین سوالی که پیش اومده اینه که چرابعدازاستفاده ازرام امارات هنوزدرقسمت نرم افزارفون اینفودرقسمت کدکشور،بجای نام امارات هنوزنام ایران وجودداره؟درصورتی که ازفایلcscکه باعث پاک شدن اطلاعات قبلی میشه استفاده شده!این نام ایران ازکجامیاد؟ایاحتمابایدفایلpitبه نرم افزاربدیم؟اصلاراهی وجودداره؟...باسپاس ازهمگی

لینک ارسال
دوستان چون گوشی a5 2017 درحال حاضربامشکلات متعددی روبروشده بنده این نام روواسه تاپیک گذاشتم تابیشترمشکلات چه الان چه بعدادرهمین جامنتشربشه.چون ظاهرااین گوشی قصه اش سردرازدارد!

1-اولین مشکلی که واسه این گوشی ومدل های مشابه اش مانندآ3وآ7اومده اینه که شارژاین گوشی روی عدد92درصدگیرمیفته یاازاین عددبه بعدبسیارکندمیشه خیلی هامیگن که واسه اپدیت هابوده میخواستم بدونم که دوستان واساتیدنرم افزارنظرشون چیه؟راه حل قطعی واسه این مشکل وجودداره؟

2-به علت این که اندروید7واسه منطقه ایران نیومده خیلی ازدوستان رام های کشورهای دیگه رواستفاده کردند.اولین سوالی که پیش اومده اینه که چرابعدازاستفاده ازرام امارات هنوزدرقسمت نرم افزارفون اینفودرقسمت کدکشور،بجای نام امارات هنوزنام ایران وجودداره؟درصورتی که ازفایلcscکه باعث پاک شدن اطلاعات قبلی میشه استفاده شده!این نام ایران ازکجامیاد؟ایاحتمابایدفایلpitبه نرم افزاربدیم؟اصلاراهی وجودداره؟...باسپاس ازهمگی

سلام مشکل دومتون میتونه ازین باشه که css بدلیل وایپ نشدن کامل نصب نشده

(رام های تک فایل نیازه بعدش وایپ بشه تا css کامل بارگزاری بشه)

در مورد مشکل اولتون تا الان بهش برنخوردم و نظری هم ندارم

لینک ارسال
سلام مشکل دومتون میتونه ازین باشه که css بدلیل وایپ نشدن کامل نصب نشده

(رام های تک فایل نیازه بعدش وایپ بشه تا css کامل بارگزاری بشه)

در مورد مشکل اولتون تا الان بهش برنخوردم و نظری هم ندارم

آقای شاهرخی ظاهرااصلادقت نکردین من چی گفتم!

من گفتم که ازفایل cscاستفاده شده که باعث پاک شدن اطلاعات میشه!

تورام های جدیدهمون طورکه می دونیدپنج تافایل هست که دوتاشون تقریبا مشابه هستن یکیشcsc homeودیگریcsc

فایل csc home اطلاعات گوشی روپاک نمیکنه ولی فایل csc اطلاعات روپاک میکنه!

خب طبق نظرشماچون ازرام چهارفایل استفاده شده قاعدتادیتاوایپ شده پس چراهنوزنام قبلی یعنی thr وجودداره؟

لینک ارسال

دوستان واقعاکسی نیست که یه جواب کوچولوبه مابده؟!این مشکل اختلال درنشان دادن درصدشارژدرa5 2017 وسایرمدل ها خیلی زیادشده تعجب میکنم اگه تاالان ندیده باشید من حتی یه بارگوشی روباچهارفایل وpitفلش کردم بازهم جواب ندادواکثرراه های کالیبره کردن هم انجام دادم ظاهرامشکل درلایه های عمیق ترگوشی قرارداره وگرنه بااین کاربایددرست میشدکافیه فقط یه سربه نظرات مرجع موبایل بزنیدتاببینیدیکی درمیون دچاراین مشکل شدن.

Samsung Galaxy A5 2017 - نظرات کاربران در مورد گوشی موبایل سامسونگ گلکسی آ 5 2017 | mobile.ir - مرجع موبایل ایران

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...