رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

تغییر در رام برای فعال شدن اتوماتیک usb debugging

ارسال های توصیه شده

سلام

من میخوام توی رام گوشیم یه تغییراتی اعمال کنم که همین که روشن میشه usb debugging فعال شه!

و شرایطم هم خیلی خاص هستش!!!نه lcd نه تاچ

فقط دکمه ی پاورش کار میکنه.....آیا اینجور کاری ممکنه که من توی رام تغییری ایجاد کنم و usb debugging فعال شه؟

تنها مشکلم همینه وگرنه وقتی فعال شه میتونم از توی سیستمم mirror داشته باشم از صفحه مجازی گوشی:)

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
سلام

من میخوام توی رام گوشیم یه تغییراتی اعمال کنم که همین که روشن میشه usb debugging فعال شه!

و شرایطم هم خیلی خاص هستش!!!نه lcd نه تاچ

فقط دکمه ی پاورش کار میکنه.....آیا اینجور کاری ممکنه که من توی رام تغییری ایجاد کنم و usb debugging فعال شه؟

تنها مشکلم همینه وگرنه وقتی فعال شه میتونم از توی سیستمم mirror داشته باشم از صفحه مجازی گوشی:)

درود .

برای اینکار شما باید یک دیتابیس مد شده رایت کنید روی گوشی که اینکار نیاز هست گوشی تاچش کار کنه

یک شانس دارید ریکاوری twrp نصب کنید روی گوشی سپس گوشی رو در حالت ریکاوری وصل کنید پی سی سپس بکاپ بگیرید در غیر اینصورت باید تاچ و السیدی امانتی از فروشنده تهیه کنید و کارتون رو انجام بدید

یه راه دیگه هم هست هارد رو از روی گوشی جدا کنید سپس با ایزی جیتک اطلاعات رو بردارید که این مورد موفقیتش کمتر از 30 درصد هست

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
درود .

برای اینکار شما باید یک دیتابیس مد شده رایت کنید روی گوشی که اینکار نیاز هست گوشی تاچش کار کنه

یک شانس دارید ریکاوری twrp نصب کنید روی گوشی سپس گوشی رو در حالت ریکاوری وصل کنید پی سی سپس بکاپ بگیرید در غیر اینصورت باید تاچ و السیدی امانتی از فروشنده تهیه کنید و کارتون رو انجام بدید

یه راه دیگه هم هست هارد رو از روی گوشی جدا کنید سپس با ایزی جیتک اطلاعات رو بردارید که این مورد موفقیتش کمتر از 30 درصد هست

موفق باشید

مگه همه تنظیماتی روی گوشی اعمال میشند رو از رام نمیگیره برای اولین بار؟

خب اگه بتونم که اون usb debugging رو توی تنظیمات خود رام به طور پیشفرض فعال کنم همه ی مشکلم حل میشه...البته هیچ اطلاعی در مورد تغییر دادن و ادیت رام ندارم صرفا چند تا سرچ کردم و اینارو میگم

بعد یادمه من قبلا هم یه بار بدون ال سی دی گوشی رو وصل کردم به کامپیوتر...اون موقع از توی یه نرم افزار میشد منوی factoru mode رو دید.....اگه اسم اینجور برنامه ای رو میشناسید لطفا در این مورد هم راهنمایی کنید

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
مگه همه تنظیماتی روی گوشی اعمال میشند رو از رام نمیگیره برای اولین بار؟

خب اگه بتونم که اون usb debugging رو توی تنظیمات خود رام به طور پیشفرض فعال کنم همه ی مشکلم حل میشه...البته هیچ اطلاعی در مورد تغییر دادن و ادیت رام ندارم صرفا چند تا سرچ کردم و اینارو میگم

بعد یادمه من قبلا هم یه بار بدون ال سی دی گوشی رو وصل کردم به کامپیوتر...اون موقع از توی یه نرم افزار میشد منوی factoru mode رو دید.....اگه اسم اینجور برنامه ای رو میشناسید لطفا در این مورد هم راهنمایی کنید

عزیز جان رام خودش به تنهایی مانند اسکریپت کانفیک شده هست

مثلا شما روی گوشی یک قفل امنیتی تعریف میکنید و یا تنظیمی اعمال میکنید (مانند فعال کردن usb debuging ) این تنظیمات روی دیتابیس ذخیره میشه که البته هر قسمت در اندروید دیتابیس خودشو داره که فرمتشون به صورت .db در دایرکتوری دیتا ذخیره میشه .(البته این دیتابیس ها بعد از فلش و لود شدن گوشی ساخته میشن) برای اینکه دیباگ رو فعال کنید شما باید یک مدل از این رو گیر بیارید سپس توش دیباگ رو فعال کنید و پسورد رو حذف کنید سپس دیتابیس اون رو بکاپ بگیرید و رایت کنید روی گوشی که میخواهید دیباگش فعال باشه که اگه گوشی شما سامسونگ هست میتوانید با ساخت فایل cache و فلش به صورت csc مود این تغییرات را روی گوشی اعمال کنید.

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

میتونید از برنامه dr fone هم تست کنید

گوشی های سامسونگ رو پشتیبانی میکنه

یه تست کنید

توی بخش

broken device

لینک ارسال
میتونید از برنامه dr fone هم تست کنید

گوشی های سامسونگ رو پشتیبانی میکنه

یه تست کنید

توی بخش

broken device

درسته اما باید گزینه ی usb debugging فعال باشه قبلش

همه ی مشکل منم همین فعال کردن دیباگینگ هست!!!

اگه روشی در مورد فعال کردنش میدونین لطفا راهنماییم کنین:)

لینک ارسال
samsung s5

GT-i9600

طرح اصل:)

گوشی بالا میاد ؟!!! یعنی پاور میکنی روشن میشه وصل میکنی به سیستم .. سیستم شناسایی میکنه ؟

فقط میخوای Debug فعال شه که بتونی بکاب بگیری؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
گوشی بالا میاد ؟!!! یعنی پاور میکنی روشن میشه وصل میکنی به سیستم .. سیستم شناسایی میکنه ؟

فقط میخوای Debug فعال شه که بتونی بکاب بگیری؟

دوست عزیز این گوشی چینی نمیخواد انقدر به خودتون زحمت بدید رام رو مد کنید .

با دانگل bst یا دیگر باکس ها دیباگ رو فعال کنید یا اگه باکس ندارید از کرکشون استفاده کنید

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...