رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل وای فای نوت ۳ کمک کمک

ارسال های توصیه شده

سلام...نوت ۳ اپدیت کردم به اندروید ۵ وای فای کاملا بی رنگ شد و اصلا روشن نمیشه بعدش دوباره به اندروید ۴.۴.۲ برگدوندم ولی بازم مشکل باقیه حتی ریست فکتوری کردم و وایپ پاک کردم و رو حالت هواپیما ریست کردم خاموش روشن کردم یه مدت باتری در اوردم ولس جواب نداد....هرکس ک بلده خواهش میکنم جواب بده بهم نمیدونم دیگ چیکارش کنم از ساعت ۷ تا الان دارم فقط میگردم هیچی پیدا نکردم

لینک ارسال

گوشیو ببر رو فکتوری مد و ببین مال کدوم منطقه است و از سام موبایل آخرین نسخه فایل همون منطقه را دانلود کرده و با یه پیت اطمنانی با z3x و تیک repartation را هم بزن و فلش کن و اگر حل شد که خوب و الا یه بار فول وایب دستی هم انجام بده و اعلام نتیجه کن. یاعلی

لینک ارسال

سلام مدل عددی نوت 3 چنده اگه n9005 هست ریکاوری کاستوم نصب کن بعد این فایل رو از طریق ریکاوری نصب کن

تست کن اعلام نتیجه فراموش نشه

twrp

17.png

Wifi.bluetooth.fix

17.png

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال

سلام مدل عددی نوت 3 چنده اگه n9005 هست ریکاوری کاستوم نصب کن بعد این فایل رو از طریق ریکاوری نصب کن

تست کن اعلام نتیجه فراموش نشه

twrp

17.png

wifi.bluetooth.fix

17.png

n900 داداش....داستانی شده این گوشیه برا ما

لینک ارسال
n900 داداش....داستانی شده این گوشیه برا ما

از این روش استفاده کنید ببنید جواب میده؟

How to fix sm-n900 wifi problem after unlock(my step) - GSM-Forum

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال

دوست عزیز یک راه ساده برای اینکار هست ابتدا شما گوشیتون رو روت کنید سپس روت ایکسپلور رو نصب کنید و از پوشه efs ی بک اپ بگیرید بعد حذفش کنید گوشیتون رو ریستارت کنید خواهید دید که درست شده من روی چند تا مدل تست کردم و جواب هم داده

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...