رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل با دانگرید j500h

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت همکاران...یه j500h دارم ک هرکاری میکنم دانگرید نمیشه...با 4 فایل 2تا فایل ap وcsc رو میزنم میخوره ولی مشکل صفحه پیدا میکنه...قبلا به این مشکل میخوردم با یه تک فایل اندروید 5 میزدم راه میفتاد ولی حالا هرکار میکنم ارور میده...حتی فایل کامینیشن میخام بزنم ارور میده.الان با اخرین ورژن گوشیو میزنم کامل میخوره..میرم تیک oem ounlock رو هم میزارم ولی بازم حتی فایل کامینیشن نمیخوره...ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن...اینم لاگ:

<ID:0/022> Added!!

<ID:0/022> Odin engine v(ID:3.1101)..

<ID:0/022> File analysis..

<ID:0/022> SetupConnection..

<ID:0/022> Initialzation..

<ID:0/022> Set PIT file..

<ID:0/022> DO NOT TURN OFF TARGET!!

<ID:0/022> Get PIT for mapping..

<ID:0/022> Firmware update start..

<ID:0/022> SingleDownload.

<ID:0/022> aboot.mbn

<ID:0/022> NAND Write Start!!

<ID:0/022> FAIL! (Authروی صفحه گوشیم این ارور رو زده: REV CHECK FAIL:[aboot]fused2 banary1

لینک ارسال
با سلام خدمت همکاران...یه j500h دارم ک هرکاری میکنم دانگرید نمیشه...با 4 فایل 2تا فایل ap وcsc رو میزنم میخوره ولی مشکل صفحه پیدا میکنه...قبلا به این مشکل میخوردم با یه تک فایل اندروید 5 میزدم راه میفتاد ولی حالا هرکار میکنم ارور میده...حتی فایل کامینیشن میخام بزنم ارور میده.الان با اخرین ورژن گوشیو میزنم کامل میخوره..میرم تیک oem ounlock رو هم میزارم ولی بازم حتی فایل کامینیشن نمیخوره...ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن...اینم لاگ:

<ID:0/022> Added!!

<ID:0/022> Odin engine v(ID:3.1101)..

<ID:0/022> File analysis..

<ID:0/022> SetupConnection..

<ID:0/022> Initialzation..

<ID:0/022> Set PIT file..

<ID:0/022> DO NOT TURN OFF TARGET!!

<ID:0/022> Get PIT for mapping..

<ID:0/022> Firmware update start..

<ID:0/022> SingleDownload.

<ID:0/022> aboot.mbn

<ID:0/022> NAND Write Start!!

<ID:0/022> FAIL! (Authروی صفحه گوشیم این ارور رو زده: REV CHECK FAIL:[aboot]fused2 banary1

سلام عزیز...

با چهار فایل اقدام به دنگرید کنید...

منتها ریسک انجام این کار به عهده خودتون هست.

بنده فقط یک بار برام پیش اومد که این مدل رو دنگرید کردم اون هم با چهار فایل بود...مشکلی هم پیش نیومد...

لینک ارسال
ینی هیچ راه دیگه ای نداره؟؟؟راه حل مطمعن تری نداره ک گوشی خاموش نشه

برای دانگرید هیچکس نمیتونه ادعا کنه راه بی خطری دارم...

دانگرید همیشه با ریسک همراه هست که باید بپذیرید{البته دانگرید در سونی ریسکی نداره}

موفق باشید...

لینک ارسال

قبلش با یه رام آندروید 6 که ورژن قدیمی باشه بزنید بعد اقدام به دانگرید کنید...

شما با آخرین ورژن آندروید 6 فلش کردید که چون امنیتش بالاست به این راحتی دانکرید نمیشه

لینک ارسال

3تا فایل اندرید 6داشتم ک زدم روش ارور میداد..برا همین مجبور شدم اخرین ورژن رو دانلود کنم...الانم فقط با اخرین ورژن فلش میشه..موندم چکار کنم...مشتریمم یه نرم افزاری داره ک فقط روی اندروید 5 اجرا میشه...موندم چکار کنم دیگه:u_1f615:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...