رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکلی عجیب در j7 مدل (j700f)

mhamidhm

ارسال های توصیه شده

سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز

امروز با یه مورد جیب توی یه یک گوشی J7 روبرو شدم، نمیدونم چطور توصیفش کنم یا توضیح بدم در موردش ولی...

هم عکس گذاشتم هم یه ویدیو از گوشی اساتید اگر لطف بکنن نظر بدن مشکل گوشی چیه؟؟

<font size="3"><strong>http://s3.picofile.com/file/8284109726/Project_01_28_1_SD_1_.mp4.html این ویدیو

دانلود ویدیو

149.jpg

لینک ارسال

سلام و درود.

پیغامی که ظاهر میشه مربوط به داغ شدن بیش از حد cpu هست. و خاموش شدنش هم به خاطر جلوگیری از آسیب های جدی به گوشی هست. باید بررسی کنید علت داغی بیش از حد چیه. ممکنه از استفاده بیش از حد یک نرم افزار از cpu باشه. یا اشکال سخت افزاری باشه. از قسمت task manager برنامه های در حال اجرا رو بررسی کنید.

زهر است عطای خلق هر چند که دوا باشد

حاجت زکه میخواهی جایی که خدا باشد

لینک ارسال
سلام و درود.

پیغامی که ظاهر میشه مربوط به داغ شدن بیش از حد cpu هست. و خاموش شدنش هم به خاطر جلوگیری از آسیب های جدی به گوشی هست. باید بررسی کنید علت داغی بیش از حد چیه. ممکنه از استفاده بیش از حد یک نرم افزار از cpu باشه. یا اشکال سخت افزاری باشه. از قسمت task manager برنامه های در حال اجرا رو بررسی کنید.

با wipe کردن درست میشه آیا؟

لینک ارسال
فکر نمیکنم مشکل سخت افزاری باشه چون گوشی اصلا داغ نمیشه،بعد از روشن شدن 1 دقیقه بعد گوشی خاموش میشه!

گوشی رو وایپ کنید و تتیجه رو اعلام کنید

زهر است عطای خلق هر چند که دوا باشد

حاجت زکه میخواهی جایی که خدا باشد

لینک ارسال
سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز

امروز با یه مورد جیب توی یه یک گوشی J7 روبرو شدم، نمیدونم چطور توصیفش کنم یا توضیح بدم در موردش ولی...

هم عکس گذاشتم هم یه ویدیو از گوشی اساتید اگر لطف بکنن نظر بدن مشکل گوشی چیه؟؟

<font size="3"><strong>http://s3.picofile.com/file/8284109726/Project_01_28_1_SD_1_.mp4.html این ویدیو

دانلود ویدیو

149.jpg

اول گوشی رو فلش کن و بعد وایپ.اگه مشکلت پا بر جا بود گوشی رو باز کن و از لحاظ سخت افزاری چک کن.

این مشکل رو ظاهرا فقط گوشی های جدید سامسونگ داره.

احتمال زیاد مشکلت سخت افزاریه

لینک ارسال
اول گوشی رو فلش کن و بعد وایپ.اگه مشکلت پا بر جا بود گوشی رو باز کن و از لحاظ سخت افزاری چک کن.

این مشکل رو ظاهرا فقط گوشی های جدید سامسونگ داره.

احتمال زیاد مشکلت سخت افزاریه

wipe کردم درست نشد!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...