رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست رام فارسی j3110

b.sajad1371

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

من رام فارسی این رو لازم دارم. اما این مدل فارسی رو پشتیبانی نمیکنه

دوستانی هم قبل از من درخواست داده بودن ولی به نتیجه ای نرسیده بودند

توی سایت های همسایه هم فایل فارسی این مدل رو قرار داده بودند ولی نمیشه به اینجور سایتها اطمینان کرد.

ممنون میشم دوستانی که فایل این مدل رو دارند زحمت آپلود کردنش رو بکشن

لینک ارسال
سلام فایل موجود هست ولی مشکلی که داره اینه که 2تا گوگل اکانت نمی تونی ورد کنی یا فقط 1 اکات گوگل وارد میشه خواستی پیام بده

میشه لطفا زحمتشو بکشید دوست عزیز؟

لینک ارسال
سلام فایل موجود هست ولی مشکلی که داره اینه که 2تا گوگل اکانت نمی تونی ورد کنی یا فقط 1 اکات گوگل وارد میشه خواستی پیام بده

داداش همین فایل رو زحمتش بکش

ممنون

لینک ارسال

دروود ...

مطلبی هست که باید بگم در مورد فارسی این گوشی از همکاران کوک شده گرفتند رایت کردند بعد از فلش مشکل گوگل پلی و تصویر داشته مشکل تصویرشم پایین lcd موقع کشیدن نوار اعلان یا بستن برنامه ها چشمک میزد و موقع ریستارت روی لوگو بزبان چینی چند خطی نوشته شده و خاستم اینو بگم که بعضی از مشتری ها برای این مشکلاتی که میاد ناراضی اند صرفا اطلاع رسانی کردم.

موفق باشید.

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال
دروود ...

مطلبی هست که باید بگم در مورد فارسی این گوشی از همکاران کوک شده گرفتند رایت کردند بعد از فلش مشکل گوگل پلی و تصویر داشته مشکل تصویرشم پایین lcd موقع کشیدن نوار اعلان یا بستن برنامه ها چشمک میزد و موقع ریستارت روی لوگو بزبان چینی چند خطی نوشته شده و خاستم اینو بگم که بعضی از مشتری ها برای این مشکلاتی که میاد ناراضی اند صرفا اطلاع رسانی کردم.

موفق باشید.

ممنون دوست عزیز

من هم میخوام رام فارسی این مدل رو از بچه های سایت خودمون بگیرم که بدونم چ وضعیتی داره.نه مثل خیلی از سایت ها فایل رو بخری و بعد ببینی که نه فارسی داره و نه چیزیش درسته

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...