به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

idtop

کاربر سایت
 • تعداد ارسال ها

  3
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 1. یکی از رویدادهای مهم کنفرانس اخیر اپل رونمایی از آیپد ایر 2020 بود. در این آیپد که دارای طراحی مدرنی می باشد، تاچ آیدی در زیر دکمه پاور قرار گرفته است و برخی از تحلیلگران عقیده دارند که در آیفون 12 هم همین طراحی وجود دارد و تاچ آیدی آیفون 12 در زیر دکمه پاور قرار دارد؛ احتمالا دو مدل از گوشی های سری آیفون 12 که میان رده خواهند بود از تاچ آیدی روی دکمه هوم بهره می برند. در صورتی که اپل در طراحی گوشی های هوشمند میان رده خود از تاچ آیدی روی دکمه هوم به جای فیس آیدی استفاده کند، امکان این وجود دارد که Notch از صفحه نمایشگر حذف گردد و در نتیجه نمایشگری یک پارچه را شاهد باشیم.
 2. idtop

  استفاده از گوگل مپ در اپل واچ

  با استفاده از این اپلیکیشن مسیریابی در اپل واچ خود، می توانید به راحتی و بدون نگاه کردن به صفحه آیفونتان مسیرهای مد نظر را از روی ساعتتان مشاهده کنید و گام به گام پیش روید. توجه داشته باشید که لوکیشن های مورد استفاده باید از قبل بر روی ساعت ذخیره شده باشند، در غیر این صورت باید از گوشی خود کمک بگیرید. بدین معنی که اگر کاربری بخواهد در لحظه لوکیشنی را سرچ کند که در ساعت خود ذخیره نکرده باشد، باید ابتدا آن مکان را از روی گوشی انتخاب کند و بعد جهت های مشخص شده را از روی ساعت دنبال کند. در واقع این اپلیکیشن مسیرها و موقعیت های مکانی را از گوشی همراه شما دریافت می کند و بر روی نمایشگر ساعتتان نمایش می دهد. همچنین این برنامه تخمینی از زمان رسیدن شما به مقصد را هم در اختیارتان قرار می دهد تا بتوانید برنامه ریزی درستی داشته باشید. استفاده از گوگل مپ در اپل واچ امکان پذیر شد و این یک مزیت بزرگ برای کاربران به حساب می آید.
 3. idtop

  آپدیت بتای ششم iOS 14 منتشر شد

  دو ماهی می شود که اپل از iOS 14 رونمایی کرد و پس از آن اولین نسخه بتا از این سیستم عامل را برای توسعه دهندگان منتشر کرد، در ماه های گذشته اپل 4 آپدیت دیگر برای بهبود نسخه بتا عرضه کرده است که تغییرات هر یک را در مقاله ای جداگانه بررسی کرده ایم. همچنین چندین آپدیت بتا با مشکلات کمتر برای کاربران عادی نیز عرضه نموده تا در استفاده روزانه با دستگاه خود به مشکل جدی بر نخورند. آپدیت های عمومی معمولا چندین روز پس از نسخه مخصوص توسعه دهندگان منتشر می شود، اما شب گذشته اپل در اقدامی جالب آپدیت بتای ششم iOS 14 را برای توسعه دهندگان و کاربرای عادی عرضه کرد. کاربران می توانند جهت نصب و کسب تجربه کاربری این نسخه از سیستم عامل اپل، با ثبت نام در سایت اپل، برای نصب این نسخه بر دستگاه اپلی خود اقدام کنند. ادامه مطلب در : آپدیت بتای ششم iOS 14 منتشر شد