رفتن به مطلب
MR.Javad

مشکل با کار نکردن تاچ y511-t00

پست های پیشنهاد شده

با سلام....دوستان این مدلی که گفتم اومده برام که..

مشتری میگه هر چند وقت تاچ کار نمیکرد که با چند بارخاموش کردن اوکی میشد ولی ایندفه یه نرم افزار برام ریختن که بعد چند دقیقه تاچ مشکل دار شد...

کارهایی که من کردم:

فلش با فایل اقای صوری که کامل خورد و تاچ راه افتاد و بعده تنظیم ساعت اینا یهو باز موقع اومدن منو باز از کار افتاد...فلش با فایل فلش اورجینال که فرقی نکرد

....بازش کردم اهم گیری کردم سوکت و اینارو و مسیر تا دیودها و بعد اون هم اوکی بودش ....سوکت هم تعویض کردم...

اینم بگم بازش کردم که تاچ رو تست کنم اومدم تست کنم دیدم چشمک چشمک میزنه و صفحه سفید ...هم با تاچ وlcd نو هم با تاچ و lcd از روی یک گوشیه دیگه....که با شستشو برد و lcd درست شد؟؟؟؟

دوستان نظری دارن ممنون؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
با سلام....دوستان این مدلی که گفتم اومده برام که..

مشتری میگه هر چند وقت تاچ کار نمیکرد که با چند بارخاموش کردن اوکی میشد ولی ایندفه یه نرم افزار برام ریختن که بعد چند دقیقه تاچ مشکل دار شد...

کارهایی که من کردم:

فلش با فایل اقای صوری که کامل خورد و تاچ راه افتاد و بعده تنظیم ساعت اینا یهو باز موقع اومدن منو باز از کار افتاد...فلش با فایل فلش اورجینال که فرقی نکرد

....بازش کردم اهم گیری کردم سوکت و اینارو و مسیر تا دیودها و بعد اون هم اوکی بودش ....سوکت هم تعویض کردم...

اینم بگم بازش کردم که تاچ رو تست کنم اومدم تست کنم دیدم چشمک چشمک میزنه و صفحه سفید ...هم با تاچ وlcd نو هم با تاچ و lcd از روی یک گوشیه دیگه....که با شستشو برد و lcd درست شد؟؟؟؟

دوستان نظری دارن ممنون؟؟؟؟

با تاچ و ال سی دی گوشی دیگه درست شد؟

اگه شد مشکل سخت افزاری دوست عزیز.

لینک به ارسال
با تاچ و ال سی دی گوشی دیگه درست شد؟

اگه شد مشکل سخت افزاری دوست عزیز.

داداش من

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری