رفتن به مطلب
d sezar

ارور فلش تولز

پست های پیشنهاد شده

دوستان یدونه vsun-v3b هست طرف میگه توی دوربین بودم خاموش کرد میخوام فلشش کنم با فلش تولز که میزنم این ارور رو میده ممنون میشم داهنمایی کنیدuntitled.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این پیام میگه فایل فلش با حافظه همخونی نداره

با یه فایل فلش دیگه تست کنید

فرمت سپس رایت کنید

ترجیحا بدون باتری تست کنید

البته من یه مورد a3000 داشتم همین پیامو میداد ، اون بخاطر این بود که سخت افزاری روش کار کرده بودن و خرابش کرده بودن شما چک کن سخت افزاری روش کار شده یا خیر

لینک به ارسال
این پیام میگه فایل فلش با حافظه همخونی نداره

با یه فایل فلش دیگه تست کنید

فرمت سپس رایت کنید

ترجیحا بدون باتری تست کنید

البته من یه مورد a3000 داشتم همین پیامو میداد ، اون بخاطر این بود که سخت افزاری روش کار کرده بودن و خرابش کرده بودن شما چک کن سخت افزاری روش کار شده یا خیر

داداش شرمنده الان هارد رو یه تکون دادم گوشی ارمش میاد ولی باز هم همون ارور موقع فلش امکانش هست هارد یا سی پی یو به مشکل خورده باشه--اگه فایل تست شده از این مدل رو برام اپ کنید خیلی ممنون میشم

ویرایش شده در توسط d sezar

لینک به ارسال

دوست عزیز قبل از کار سخت افزاری سعی کنید با چند ورژن مختلف(قدیمی و جدید) فلش تولز گوشی را فرمت کنین

اقدامات سخت افزاری آخرین مرحله کاریتون باشه مخصوصا روی گوشیهای چینی

بارها g610 با انواع ارورها و بعد از تست بعضا نزدیک به 10 ورژن فلش شده و مشکل سخت افزاری نبوده

لینک به ارسال
داداش شرمنده الان هارد رو یه تکون دادم گوشی ارمش میاد ولی باز هم همون ارور موقع فلش امکانش هست هارد یا سی پی یو به مشکل خورده باشه--اگه فایل تست شده از این مدل رو برام اپ کنید خیلی ممنون میشم

دانلود رام رسمی وفارسی کمیاب تست شده Vsun v3&v3b با لینک مستقیم

لینک به ارسال
دوست عزیز قبل از کار سخت افزاری سعی کنید با چند ورژن مختلف(قدیمی و جدید) فلش تولز گوشی را فرمت کنین

اقدامات سخت افزاری آخرین مرحله کاریتون باشه مخصوصا روی گوشیهای چینی

بارها g610 با انواع ارورها و بعد از تست بعضا نزدیک به 10 ورژن فلش شده و مشکل سخت افزاری نبوده

دوست عزیز برای تجربه خودمون این نکته رو دارم میگم -مگه امکان داره ایراد نرم افزاری باشه بعد تکون فلش گوشی روی ارم بیاد.الان این فایل جدید رو که همکار عزیزمون گذاشتن از اپلود سنتر دارم دان میکنم حتما نتیجشو اعلام میکنم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری