رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش دریافت آدرس و مشخصات مجازی برای استفاده در apple ID

ARA6

ارسال های توصیه شده

با سلام

با این آموزش میتونید اسم تلفن آدرس (و حتی شماره کار اعتباری) مورد نیاز برای ساخت اپل آی دی (یا سایر سایت ها) رو به صورت مجازی درست کنید

به این آدرس برید و مشخصاتتونو بگیرید:

Generate a Random Name - Fake Name Generator

اگه خواستید بقیه ی سایت های این طوری رو هم ببینید کلمه ی fake name رو گوگل کنید...

براي تسلط بر يك ملت اقليتي خائن و اكثريتي نادان نياز است...

لینک ارسال

این مشکل آی پی رو حل نمیکنه. فقط واسه اینه که یه آدرسی داشته باشی تو سایت وارد کنی. مثلا واسه zipcode و آدرس این چیزا نمونی...

براي تسلط بر يك ملت اقليتي خائن و اكثريتي نادان نياز است...

لینک ارسال

دوستان رو هر گوشی با ......شکن میشه 2تا اپل آیدی اکتیو کرد و مشکل آی پی نداشت ضمنا توجه کنید هیچ کدوم از اپل آیدی هاتون اسم و شهر و آدرس و ... باهم یکی نباشه این مسئله خیلی خیلی موثر هستش تو اپل آیدی درست کردن

لینک ارسال

سلام ......یا ...... من چند روزه که کانکت نمیشه

روی اینترنت شرکت های مختلف هم تست کردم مثل رایازما مخابرات ایرانسل هیچ کدوم جواب نمیده

کیا این مشکلو دارن

من فقط عاشق اینم..........

حرف قلبتو بدونم............

لینک ارسال
دوستان رو هر گوشی با .....شکن میشه 2تا اپل آیدی اکتیو کرد و مشکل آی پی نداشت ضمنا توجه کنید هیچ کدوم از اپل آیدی هاتون اسم و شهر و آدرس و ... باهم یکی نباشه این مسئله خیلی خیلی موثر هستش تو اپل آیدی درست کردن

من دقیقا متوجه نشدم منظور شما چیه

اولا برای سد کردن اپل ایدی نیاز به ...... شکن نیست دوما شما هر چقدر بخوای میتونی رو گوشی اپل ایدی سد کنی بی نهایت بعد من بالایی 500 تا اپل ایدی ساختم همشم به یک اسم و ادرس هیچ وقتم به مشکلی بر نخوردم یل علی

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال
سلام kerio یا vpn من چند روزه که کانکت نمیشه

روی اینترنت شرکت های مختلف هم تست کردم مثل رایازما مخابرات ایرانسل هیچ کدوم جواب نمیده

کیا این مشکلو دارن

دوست عزیر بهتره از س ا ۸ ی ۸ فو ۸ ن استفاده کنی درست سرعتش پایینه و خیلی خیلی خوبه

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...