رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

خاموشی هواوی g610

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت اساتید محترم g610 برام اوردن که همش ارور برنامه میداد و اجازه هیچ کاری هم نمیدادش گوشی رو فرمت هم ردم ولی بازم بیفایده بودش بنده هم چونکه نمیتونستم به قسمت مشخصات گوشی تو تنظیمات برم برای همین چونکه لیبل گوشی u20 بودش گوشی رو فلش کردم ولی ارور 2004 دادش منم از طریق رم اقدام به فلش کردن کردم که وسط کار ارور دادش و گوشی هم خاموش شدش و با هر فایلی هم میزنم چه u20 ,u00 همش ارور 2004 میده ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایین تیک پریلودر هم بر داشتم بازم همون ارور 2004 میده تو فایلهام هم پوشه rework ندارم که با اون هم اقدام به فلش کنم

لینک ارسال

دوست عزیز برای منم هم ایم مشکل پیش اومد که با فایل g610-u00 فلش زدم راه افتاد.البته فایل کوک شده بود و حدود 28 دقیقه طول کشید تا اینکه فلش خورد.

و بدون مشکل اومد بالا.

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال

با چندین ورژنspflash امتحان کن با فایلهای مختلف u00 اکه مشکل داشتی امکانش هست با اون ارورهای که داده که بعد از ریست هم درست نشده و فلش تا نصفه هم شده باید هارد گوشی مشکل داشته باشه

با ما بروز باشد

اولین سایت در زمینه اموزش کوک رام

بروزترین سایت در زمینه رامهای نایاب تبلت ها و گوشیهای چینی

خرید اشتراک سالیانه

دانلود رامهای کوک شده ونایاب

اموزشهای تخصصی

http://gsm-developers.ir/

لینک ارسال

درود دوست عزیز

فرقی نداره Rework-Secro هر ورژنی دارید با این ورژن SP_Flash_Tool_v3.1320.0.174_Secboot روی گوشی رایت کنید

بعد با فایلها U00 یا U20 تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید !!!

رهایی با شکستن زندان درون آغاز میشود تنها بنیان رهایی آگاهیست آگاهی !!

لینک ارسال
درود دوست عزیز

فرقی نداره Rework-Secro هر ورژنی دارید با این ورژن SP_Flash_Tool_v3.1320.0.174_Secboot روی گوشی رایت کنید

بعد با فایلها U00 یا U20 تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید !!!

تست کردم بازم ارور 2004 میده تست پوینتن کردم ولی بازم بیفایده بودش ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ارسال
با سلام خدمت اساتید محترم g610 برام اوردن که همش ارور برنامه میداد و اجازه هیچ کاری هم نمیدادش گوشی رو فرمت هم ردم ولی بازم بیفایده بودش بنده هم چونکه نمیتونستم به قسمت مشخصات گوشی تو تنظیمات برم برای همین چونکه لیبل گوشی u20 بودش گوشی رو فلش کردم ولی ارور 2004 دادش منم از طریق رم اقدام به فلش کردن کردم که وسط کار ارور دادش و گوشی هم خاموش شدش و با هر فایلی هم میزنم چه u20 ,u00 همش ارور 2004 میده ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایین تیک پریلودر هم بر داشتم بازم همون ارور 2004 میده تو فایلهام هم پوشه rework ندارم که با اون هم اقدام به فلش کنم

گوشی رو با

Upgrade Tool__HUAWEI THMTK6515ML02Ver1003(1320-secUpdate-Preloader)

فلش کنید. اگه u00 هست بیلد 914 و اگه u20 هست بیلد 125

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...