رفتن به مطلب
gebal

درخواست راهنمایی در مورد مشکل با y520-u22

پست های پیشنهاد شده

دوستان عزیز این گوشی رو با فایل موجود فارسی کردم.الان مشکل وای فای و بلوتوث داره تصویر هم سیاه میشه.دوستان میتونند راهنمایی کنند...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
دوستان عزیز این گوشی رو با فایل موجود فارسی کردم.الان مشکل وای فای و بلوتوث داره تصویر هم سیاه میشه.دوستان میتونند راهنمایی کنند...

درود بر شما دوست عزیز...

با بیلد نامبر 107 فلش کنید...

لینک دانلود :download...

موفق باشید.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با اجازه دوست خوبم

اگر از لینک بالا جواب نگرفتین فایل با این مشخصات را دانلود کن قابلیت رایت با فلش تولز هم داره

URL="http://Y520-U22_Firmware_V100R001C328B109_English_Android 4.4.2.zip"]Y520-U22_Firmware_V100R001C328B109_English_Android 4.4.2.zip[/url]

ویرایش شده در توسط mobilejavan

لینک به ارسال

بیلد 106 روی گوشی بود من بیلد 107-109-111زدم جواب نمیده.. مشکل بلوتوث و وای فای حل میشه اما مشکل سیاهی صفحه و هنگ کردن گوشی حل نمیشه بالای 5گیگ فایل گرفتم و روی گوشی رایت کردم

لینک به ارسال
بیلد 106 روی گوشی بود من بیلد 107-109-111زدم جواب نمیده.. مشکل بلوتوث و وای فای حل میشه اما مشکل سیاهی صفحه و هنگ کردن گوشی حل نمیشه بالای 5گیگ فایل گرفتم و روی گوشی رایت کردم

درود دوباره...

احتمال زیاد مشکل شما emmc هستش...

موفق باشید.

لینک به ارسال

در مورد مشکل سیاهی صفحه بیستر توضیح میدی؟

چون این گوشی رم 512 داره طبیعتا باید هنگ کنه ولی در مورد سیاهی صفحه بیشتر توضیح بده

لینک به ارسال

گوشی نو هست مال همکارم هست ... مشکل سیاهی صفحه .بلوتوث . و وای فای داشت ...یه رام اد شد از انجمن های همسایه گرفتم رو گوشی رایت کردم بلوتوث و وای فای حل شد..

اما مشکل سیاهی موقع که روشن میکنی بالا میاد بعد چند دقیقه صفحه سیاه میشه و گوشی هنگ کرده .. مگه باطری در بیای دوباره جا بزنی تا دوباره روشن بشه...

لینک به ارسال

این رام مال ایتالیا هست قبلا تست کردم مشکل بلوتوث و وای فای حل میشه اما مشکل سیاهی و هنگ نه.....مشکل من سیاهی صفحه و هنگی هست الان

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری