رفتن به مطلب
  • تبلیغات بنری

masoud7545

مشکل تماس اضطراری j701f u6

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان 
گوشی j701f u6 اومده emergency call هست.4 فایل و کامبی زدم الان یکی از سیمکارت ها انتن اورده اینترنت فورجی هم داره ولی نمیشه تماس گرفت(در حال تماس باقی میمونه)-البته بعضی وقتها no sim میشه بعضی وقتها هم امرجنسی کال.
رجیستر مشکلی نداره گوشی ثبت شدس.گوشی رو روت کردم.پچ هم کردم با z3x.البته ریپیر نشد و خطای دانگرید مودم داد.ولی پج میشه.eng modem/modem combi زدم جواب نگرفتم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 18 خرداد 1398 در 03:28، masoud7545 گفته است :

سلام دوستان 
گوشی j701f u6 اومده emergency call هست.4 فایل و کامبی زدم الان یکی از سیمکارت ها انتن اورده اینترنت فورجی هم داره ولی نمیشه تماس گرفت(در حال تماس باقی میمونه)-البته بعضی وقتها no sim میشه بعضی وقتها هم امرجنسی کال.
رجیستر مشکلی نداره گوشی ثبت شدس.گوشی رو روت کردم.پچ هم کردم با z3x.البته ریپیر نشد و خطای دانگرید مودم داد.ولی پج میشه.eng modem/modem combi زدم جواب نگرفتم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

پچ فقط با چمیرا و اکتا میشه این باینری...z3x گفته به زودی آپدیت میده ولی معلوم نیست دقیق کی هست برای این جدیدا

لینک به ارسال
در در 18 خرداد 1398 در 03:28، masoud7545 گفته است :

سلام دوستان 

مشکل از همون پچ سرته.با چیمرا یا اختا بزن

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری