رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل در باز کردن FRP HUAWEI P9 Lite - VNS-L21

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان یک گوشی هواوی اوردن برام برای باز کردن FRP گوشی ولی وقتی شما 112 میگیرم برای رفتن به قسمت یاداشت ایتم باز نمیشه فقط گزینه مکس بازه میخوام از ظریق صحفه کلید هم میخوام وارد منوی تنظیمات بشم از اون طریق هم نمیشه گوشی اندروید 6 http://uupload.ir/files/e9wa_۲۰۱۷۰۵۱۸_۱۸۰۹۵۹.jpg

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال

ی فیلم اپلود میکنم ببین با این جواب میده

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال

اینم اموزشش

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال
اینم اموزشش

دوستمون زحمتشو کشیدن این روش صد در صد هستش فقط باید حتما اندروید اکانت منیجر متناسب با ورژن اندروید خود گوشیتون نصب کنید

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال
اقا سیاوش منم این مشکل و دارم ممنون میشم فیلم و بزاری

دوست عزیز اموزش شو قرار دادم

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...
چیزی برای هواوی p9 نداره

این سایت ک دوستمون بالا گذاشتن گوگل اکانت منیجر هستش و برای تموم مدلهاست ن فقط p9 lite

5teamgsm 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...