رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

پیشنهادات و نظر سنجی از دوستان جی اس ام (لطفا همه شرکت کنند)

ارسال های توصیه شده

با سلام و درود.

بنده 21 سال سن دارم و دارای 5 سال سابقه کاری در تعمییرات موبایل 5 سال سخت و 3 سال نرم.

تقریب روز کاریم روزی 300 تومان هستش.100 از نرم و 200 از سخت.

شهرمون بسیار کوچک هست و مردمی بدبخت و کم پول.

در شهرمون تقریبا 15 تعمیر کار هستش.که از 15 نفر تعمیرکار فقط یک نفر نرم افزار کار میکند که تمامی فایلهاش رو خودم بهش دادم ولی وارد نیست!!!

از نظر تعمیرات تو شهرمون بهترین از همه هستم.

علاقه بسیار زیاد به نرم افزار دارم.ولی درآمدش کمه برام با هر دو هم خیلی سرم شلوغ میشه و اعصب خوردگی برام پیش میاد و وقت بسیار کم میارم شبا هم با سیستم خونه کار میکنم با کوک.

لطفا بنده رو راهنمایی کنید و نظر بدین؟

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال

مجید جان این خوبه که وقت خالی نداری و بعضی وقتا کلافه ای

و باید بگم روزی 300 تو شهر کوچیک عالیه (من از خدامه 60 کار کنم)

دنبال علاقت باش و اذش لذت ببر

لینک ارسال
مجید جان این خوبه که وقت خالی نداری و بعضی وقتا کلافه ای

و باید بگم روزی 300 تو شهر کوچیک عالیه (من از خدامه 60 کار کنم)

دنبال علاقت باش و اذش لذت ببر

ممنون از نظر شما دادا

روز خوب هم به 600تا 700 میرسه.مخصوصا روزای عید:u_e40d:

لطفا همگی نظر بدن؟

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال

داداش روزی 300 در میاری دیگه راهنمایی میخوای چیکار:u_e057::u_e057::u_e057:

خب شما بیا چند روزی فقط تمرکزتو بزار رو نرم افزار ببین چطوریاس؟

شهرای کوچیک اگه تک باشی واقعا عالیه. یکی از اساتید میگفت رفیقش چند سال پیش رفته تایباد تعمیرات راه انداخته و کنارش قطعه فروشی هم زده. بعد چند سال کلا از کار موبایل زده بیرون رفته ساختمون سازی!

لینک ارسال

روزی ۳۰۰ تومن کمتونه واقعا؟

میشه ادرس بدین بیام شهرتون همکار بشم (روزی ۱۰۰ تومن هم قبوله):u_1f60b::u_1f60b:

داداش خداروشکر کن ۳۰۰ تومن روزی عالیه

وقتی بچه بودم دعا میکردم که خدا به من یه دوچرخه بده

بعد فهمیدم که تخصص خدا در دادن چیزهای دیگریست

بخاطر همین یک دوچرخه دزدیدم و از خدا تقاضا کردم که مرا ببخشد

آل پاچینو

لینک ارسال

سلام به نظر من به همین روش جلوی بری خوبه ولی اگه دو سه تا نکته رو اجرا کنی هم وقت کم نمیاری هم اعصاب خوردی نداری

اول قطعات گوشی البته بستگی به شهرتون داره رو بگیر من خودم تا سقف یکی میلیون تومان قطعات گوشی های سامسونگ و هواوی رو دارم یعنی از y220 بگیر تا j7

از هرکدوم دوتا دارم حالا چی تاچ باشه چی ال سی دی اینجوری نمی خاد یک یا دو ساعت از وقتت رو بذاری مثلا بری برای j5 یه ایسی otg بگیری یا تاچ y520

دوم یه شاگرد بگیر برای صحبت کردن با مشتری که میخاد رسید بده یا توضیح دادن تنظیمات معمولی گوشی چون گاهی اوقات مشتری میاد مثلا تاچ عوض کردی بعد میاد میگه که همین تنظیمات اینترنت گوشی یا مثلا دوتا نرم افزار بریز درسته برای این کار حداقل 2 هزار تومان می گیری ولی توی همین 10 دقیقه توی می تونی تمرکزت رو بذاری روی گوشی که مشگل داره در کل شاگرد بگیر برای کارهای که تقریبا زیاد وقتت رو میگیره و سوده کمی داره ولی مشتری زا هست یعنی مشتری میاره حالا چه نصب بازی باشه یه آهنگ ریختن یا چه صحبت کردن با مشتری باشه(خوشوبش)

سوم اکه هارد هم کاری می کنی بیشتر هارد ها رو بگیر که توی وقتت صرفه جویی بشه و نخواد برای یه y511 بری دونبال هارد اونم یک ساعت وقتت گرفته بشه

چهارم زمانی که از مشتری گوشی که می گیری برای سوکت شارژ به شاگردتت بگو صدای دهنی، اسپیکر ، روشن شدن بلوتوث و وایفای ، تاچ همرو تست و توی رسیئ بنویسه و زمانی که گوشی رو تحویل مشتری میدید از مشتری رسید بگیرد و توی برگه مشتری بنویسه اینجانب ........... گوشی فوق را سالم وتست شده تحویل گرفتم امضاء و اثر انگشت و سریال گوشی رو هم بنویس چون طرف بوده مثلا برای سوکت شارژ اومده و استپیکر گوشی هم ایراد داشته و زمانی که گوشی رو تحویل میگیره میگه اسپیکر رو خراب کردی حالا از سروصدا و دعواش بگذریم وقتت خودت گرفته میشه

یا مشتری بوده سوکت شارژ j1 ace براش عوض کردیم بعد فرداش اومده با کلی سرصدا که گوشیم خاموش شده که بلاخره مشخص شد که پسرش گوشی رو برداشته و از دستتش افتاده و خاموش شده یه برگه هم بنویس که گوشی های تعمیراتی فاقد هرگونه گارانتی میباشد و روی دیوار بچسبون

این کارها رو انجام بدی تایم بیشتری برات می مونه

دوستان اینم در نظر داشته باشید آقا مجید 5 سال سابقه کاری دارن که روزی 300 تومان برای این همه تجربه و زمان کمه

یکی از دوستان توی شهر خودمون مشهد داره روزی 1 میلیون کار می کنه البته ماشاالله

البته با 8 سال سابقه

این تجربه کاری من بود امیدوارم مفید باشه

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال

واقعا حرفی توش نیست....تو سن 21 سالگی غولی هستی واسه خودت..البته اینکه جا افتادی توی یه شهر یه مزیت خیلی عالیه...بنظر من این مشکلایی ک گفتی یه جور دردسر شیرینه...منم خیلی روزا اینطوری هستم...ولی ازش لذت میبرم چون متوجه گذر زمان نمیشم..البته اینا از علاقه آدم به کارش هست...از لحاظ درآمدی هم واقعا خوبی این درآمدی ک گفتی توی شهرای مشهد اینا دارن اونم با چه اجاره ای...کمه کمش یارو 2و3 میلیون اجاره مغازشه....خلاصه خداروشکر کن..تو این سن واقعا عالی کار کردی

لینک ارسال

خداشاکر باش تواین سن این درآمد داری . به نظرم سفارشات اقای سجادبیانی بهترین حتما توجه کن.

من ساکن شهر کوچک هستم ، دوتا از همشهری ها شبیه تو بودند به حد سردرد رسید چندسال یکسره کارکرد حالابارش بسته رفت شهر بزرگتر اونجا داره وقتگذرونی میره مغازه . یکی دیگه ماشین خارجی خرید رفت تو کار بساز و بفروش . به هرحال موفق باشی.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...