رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

برای اولین بار در کره خاکی فایل فلش پورت شده فارسی اندروید 6 گوشی a7108

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 31
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
  • مدیریت کل سایت
کسی نیست راهنمایی کنه که مشکل رو حل کنم ؟؟؟برنامه smart security رو هم اجازه دسترسی ندارم غیر فعال کنم مدام همین پیغام رو میده...

درود.

دوست عزیز جستجو کنید "نحوه unroot گوشی های سامسونگ" یا " how to unroot samsung 6.0"

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

درود

راهش رو خودم پیدا کردم که مشکلم رو حل کنم اما نیازمند اینه که گوشی روت باشه از دیروز با انواع برنامه های مختلف( vroot ، iroot و ... ) امتحان کردم اما روت نمیشه

کسی راهه دیگه بلده که بشه این مدل گوشی a7108 رو روت کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال
درود

راهش رو خودم پیدا کردم که مشکلم رو حل کنم اما نیازمند اینه که گوشی روت باشه از دیروز با انواع برنامه های مختلف( vroot ، iroot و ... ) امتحان کردم اما روت نمیشه

کسی راهه دیگه بلده که بشه این مدل گوشی a7108 رو روت کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درود

این فایل روی بیشتر از 20 عدد گوشی تست شده و هیچ مشکلی نداشته.

برای روت این رام از این فایل استفاده کنید..

و اعلام نتیجه کنید.

موفق باشید.

لینک ارسال
درود

و اعلام نتیجه کنید.

موفق باشید.

امتحان کردم گوشی رو لوگو گیر کرده و در بالا با فونت قرمز نوشته

recovey is not seandroid enforcing

لینک ارسال
درود

و اعلام نتیجه کنید.

موفق باشید.

درود فایل هیچ مشکلی نداره

اما فقط این پیغام امنیتی میاد هر 10 دقیقه یه بار

....unauthorised action have been detected please restart your phone to undo

لینک ارسال

دوست عزیز منم همین مشکل رو هزار بار گزارش کردم تو قسمت دانلودی که گذاشتن جواب ندادن که هیچ پیام منو هم نشون نمیدن نمیدونم واقعا پول میگیرن واسه همچی پشتیبانی هایی!!!!

آخه عزیز من رام رو از خودتون گرفتم و نصب کردم نه روت کردم نه موت، هیچ نرم افزاری هم نصب نکردم اما هی پیام میده که ری استارت کن خب معلومه رامی که پورت کردین مشکل داره و نمیخواین قبول کنید اگه میدونستم اینجوری هست هیچ وقت رام رو نمیخریدم لطفا بگید که این پیام رو هی میده. تا ملت بدونن بعد بخرن.

لینک ارسال

درود

این رام رو به جز بنده.دوتا از مدیرای انجمن هم تست کردن و مشکلی نداشته و بعد داخل انجمن ارائه شده.

شما اول اندروید ۶ فایل رسمی فلش کنید .

بعد این رام رو بزنید.

در مورد دیدگاهی که قرار دادید.

غیر ممکنه دیدگاهی جواب داده نشه.

شما چند دقیقه پیش دیدگاه قرار دادید و زمانی برای بررسی به ما ندادید و انتظار دارید همون لحظه جواب بدیم.!!!

ما هم مشغله خودمون رو داریم و نهایتا ظرف چهار ساعت به دیدگاه ها جواب میدیم.

ولی انتظار نداشته باشید این وقت شب جوابگو باشیم.

موفق باشید.

لینک ارسال
درود

این رام رو به جز بنده.دوتا از مدیرای انجمن هم تست کردن و مشکلی نداشته و بعد داخل انجمن ارائه شده.

شما اول اندروید ۶ فایل رسمی فلش کنید .

بعد این رام رو بزنید.

در مورد دیدگاهی که قرار دادید.

غیر ممکنه دیدگاهی جواب داده نشه.

شما چند دقیقه پیش دیدگاه قرار دادید و زمانی برای بررسی به ما ندادید و انتظار دارید همون لحظه جواب بدیم.!!!

ما هم مشغله خودمون رو داریم و نهایتا ظرف چهار ساعت به دیدگاه ها جواب میدیم.

ولی انتظار نداشته باشید این وقت شب جوابگو باشیم.

موفق باشید.

سلام

اتفاقا رام اندروید 6 رسمی هم روش بوده که این رام رو فلش کردم، علاوه بر اون مشکل امنیتی یه باگ جدید هم دیشب متوجهش شدم قفل انگشت فقط وقتی تازه ریست فکتوری کردی کار میکنه یعنی کافیه گوشی رو خاموش یا ری استارت کنی دیگه قفل موبایل با انگشت باز نمیشه جالب اینجاست وقتی میری برای تنظیم دوباره قفل با انگشت تنظیم میشه اما وقتی موبایل رو قفل میکنی با انگشت باز نمیشه!!! حتما باید رمز بزنی! هنوز یک روز کامل نشده این دو تا مشکل هست! لطفا دوباره بررسی کنید. من از نرم افزارهایی همچون Word 2016 باگ گرفتم گزارش کردم درستش کردن شاید برنامه نویسی مثله شما بلد نباشم اما خوب میدونم اگه یه جا مشکلی پیش اومد دلیلش از کجاست، اگرم باورتون نمیشه این آیدی تلگرام من هست (Optimusprime27@) پیام بدین تا واستون اسکرین شات بفرستم و همین ویدیو کار نکردن قفل صفحه نمایش با انگشت.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...