رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل Verification Failed در گوشی J7 prime

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

مدل گوشی G610F هستش از کارتن این مشکل رو داشت

مدتی با گوشی کار کنی این صفحه میاد بالا و باید رسیت بشه

چهار فایل زدم..جدیدترین ورژن رو زدم..کامبنیشن زدم

با اسمارت سویچ هم میگه ورژن آخر نصب و در حالت اضطراری میگه گوشی پشتیبانی نمیشه

اینم عکسش کسی راه حلی داره؟ گوشی نو نو هست

21.jpg

لینک ارسال

یک حساب سامسونگ براش بده

بعد تنظیمات کارخانه کن

البته بغد از اظافه کردن حساب سامسونگ اگر در تنظیمات و امنیت گزینه ی reactivation lock باشد فعال کن

بعد از ریستارت حساب سامسونگ را بده وارد شو سبس حساب رو باک کن و فلش کن

لینک ارسال
یک حساب سامسونگ براش بده

بعد تنظیمات کارخانه کن

البته بغد از اظافه کردن حساب سامسونگ اگر در تنظیمات و امنیت گزینه ی reactivation lock باشد فعال کن

بعد از ریستارت حساب سامسونگ را بده وارد شو سبس حساب رو باک کن و فلش کن

سلام جواب نداد این روش ممنون

لینک ارسال

با اسمارت سوییچ ی بار اپدیتش کن

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال
با اسمارت سوییچ ی بار اپدیتش کن

اسمارت سویچ کار شاخی نمیکنه نمیدونم چرا بیشتر او.قات دوستان میگن با این آپدیت کن(بجای نرم افزار Kies سامسونگ اومده میره جدیدترین ورژن فریمور ور میگیره و فلش میکنه کاری که خودمان نیز می تونید با دانلود و فلش انجام بدیم) تو پست اول گفتم با اسمارت سویچ میگه آخرین ورژن نصب و در حال اضطراری هم میگه گوشی پشتیبانی نمیشه

دو فایل چهار فایله زدم...با پاک کردن کش از فایل زدم کامبنیشن هم زدم بازم حل نشد

خودمم هر جا سرچ کردم این مشکلو ندیدم جایی:u_1f615:

لینک ارسال
  • 3 ماه بعد...
اسمارت سویچ کار شاخی نمیکنه نمیدونم چرا بیشتر او.قات دوستان میگن با این آپدیت کن(بجای نرم افزار Kies سامسونگ اومده میره جدیدترین ورژن فریمور ور میگیره و فلش میکنه کاری که خودمان نیز می تونید با دانلود و فلش انجام بدیم) تو پست اول گفتم با اسمارت سویچ میگه آخرین ورژن نصب و در حال اضطراری هم میگه گوشی پشتیبانی نمیشه

دو فایل چهار فایله زدم...با پاک کردن کش از فایل زدم کامبنیشن هم زدم بازم حل نشد

خودمم هر جا سرچ کردم این مشکلو ندیدم جایی:u_1f615:

سلام محسن جان.من هم کلی سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکزذم.گوشی من j7 2016 هست همین عکسی که دادی مشکلمه.اگه مشکلت حل شده بی زحمت به من هم بگو ممنونم

لینک ارسال

محسن جان یه j710f داشتم

همین مشکل داشت

با بیلد آخر فلش زدم و روت کردم اوکی شد و هنوز نیومده روت تست کردید؟روت کنید و knox رو کاملا غیر فعال کنید

لینک ارسال
سلام محسن جان.من هم کلی سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکزذم.گوشی من j7 2016 هست همین عکسی که دادی مشکلمه.اگه مشکلت حل شده بی زحمت به من هم بگو ممنونم

محسن جان یه j710f داشتم

همین مشکل داشت

با بیلد آخر فلش زدم و روت کردم اوکی شد و هنوز نیومده روت تست کردید؟روت کنید و knox رو کاملا غیر فعال کنید

این مشکل دلیلش خرابی دیتای هارد هست گاهی با یه فرمت حل میشه

عایرضا جان روت که سهل یه کاستوم رام هم زدم روش اینی که دستم بود احتمال خیلی زیاد هاردش خراب بود ولی با روت و زدن کاستوم ریکاوری خیلی کمتر میاد این پیام وقتی هم بیاد یه ریستارت میشه همه چی سر جاش میاد بالا یعنی چون ریکاوری استوک نیست فرمت نمیشه..

حالا alibaba شما یبار کاستوم ریکاوری بزار از اونجا فرمت دیتایی کلی بزن بعد رام رسمی نصب کن ببین حل میشه

من j7prim بود کلا این مدل خرابی خیلی داشت کیفیت ساخت پایینی داشتن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...