رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش ویرایش و پورت رامهای مدیاتک (بخش اول:آماده سازی محیط)

ارسال های توصیه شده

ی مشکل دیگه

وقای بوت رو اکسترکت میکنم،پوشه ramdiskخالیه

فایل بوت هر دو رام همینجوریه

57.jpg

Sent from my LG-D690 using Tapatalk

از ابزار زیر استفاده کنید

معرفی ابزار ریپک و آنپک کرنل بوت و ریکاوری Android Image Kitchen Tool - جی اس ام دولوپرز | Gsm-developers

لینک ارسال
  • پاسخ 27
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

سلام

ببخشید، میشه یه خواهش کنم ازتون

قدم قدم به من کمک کنید تا یه رام پورت کنم

آخه بازم به مشکل برخوردم،

چیزایی مثل

Audiolib.primary...

رو ندارم رو رام م

لینک ارسال
سلام

ببخشید، میشه یه خواهش کنم ازتون

قدم قدم به من کمک کنید تا یه رام پورت کنم

آخه بازم به مشکل برخوردم،

چیزایی مثل

Audiolib.primary...

رو ندارم رو رام م

سلام دوست عزیز ساخت یک رام گونه ای هست که باید گوشی دم دست توسعه دهنده باشه بنده هم خودم مغازه دارم و زن و بچه دارم وقت خیلی کمی دارم شما فایلهای که نیست رو کاری نداشته باشید با فایلهای دیگه جلو برین

این آموزشم برای سری مدیاتک حالا الجی ممکن کمی متفاوت باشه کلا فایلهاش بنده هم با توسعه دهندگی الجی آشنایی ندارم متاسفانه موفق باشید

لینک ارسال
سلام دوست عزیز ساخت یک رام گونه ای هست که باید گوشی دم دست توسعه دهنده باشه بنده هم خودم مغازه دارم و زن و بچه دارم وقت خیلی کمی دارم شما فایلهای که نیست رو کاری نداشته باشید با فایلهای دیگه جلو برین

این آموزشم برای سری مدیاتک حالا الجی ممکن کمی متفاوت باشه کلا فایلهاش بنده هم با توسعه دهندگی الجی آشنایی ندارم متاسفانه موفق باشید

.

پس فقط یه سوال دیگه میپرسم و بیشتر وقتتون رو نمیگیرم.

اگه به هر دلیلی رام مشکل داشته باشه و از ریکاوری کاستوم فلشش کنم و گوشی بریک بشه؛ کاستوم ریکاوری هم می پره؟؟

یعنی میشه بعد از بریک شدن از تو کاستوم ریکاوری، بکاپ ناندرویدی رو که از گوشی گرفتم رو برگردونم تا مشکل حل بشه؟

یا اصلا با LG Flash toolsبا کامپیوتر؛ رام رسمی رو دوباره نصب کنم؟

لینک ارسال
.

پس فقط یه سوال دیگه میپرسم و بیشتر وقتتون رو نمیگیرم.

اگه به هر دلیلی رام مشکل داشته باشه و از ریکاوری کاستوم فلشش کنم و گوشی بریک بشه؛ کاستوم ریکاوری هم می پره؟؟

یعنی میشه بعد از بریک شدن از تو کاستوم ریکاوری، بکاپ ناندرویدی رو که از گوشی گرفتم رو برگردونم تا مشکل حل بشه؟

یا اصلا با LG Flash toolsبا کامپیوتر؛ رام رسمی رو دوباره نصب کنم؟

مشکلی پیش نمیاد موقع فلش رام از ریکاوری هم فایل ریکاوری رو فلش نکنید کلا مشکلی پیش نمیاد راحت بکاپ خودتون رو می تونید برگردونید یا رام رسمی نصب کنید به راحتی

لینک ارسال
مشکلی پیش نمیاد موقع فلش رام از ریکاوری هم فایل ریکاوری رو فلش نکنید کلا مشکلی پیش نمیاد راحت بکاپ خودتون رو می تونید برگردونید یا رام رسمی نصب کنید به راحتی

بازم معذرت میخوام که اینقدر سوال می پرسم

من رام ساینوژن12 نصب کردم رو گوشی، سالم اومد بالا فقط یه مشکلی هست، چراغ ال ای دی بالای صفحه دائم چشمک میزنه و تو این رام جایی برای غیر فعال کردنش نیست. شما راهی نمیدونید برای غیر فعال کردنش؟؟

لینک ارسال
بازم معذرت میخوام که اینقدر سوال می پرسم

من رام ساینوژن12 نصب کردم رو گوشی، سالم اومد بالا فقط یه مشکلی هست، چراغ ال ای دی بالای صفحه دائم چشمک میزنه و تو این رام جایی برای غیر فعال کردنش نیست. شما راهی نمیدونید برای غیر فعال کردنش؟؟

خود تنظیمات LED جستجو کنید کلا غیرفعالش کنید یا برید جزو برنامه ها و دنبال led notification باشید اونجا غیرفعالش کنید

لینک ارسال
خود تنظیمات LED جستجو کنید کلا غیرفعالش کنید یا برید جزو برنامه ها و دنبال led notification باشید اونجا غیرفعالش کنید

نداره تنظیماتی.

نرم افزار جانبی یا روشی که کلا غیر فعال بشه، نیست؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...