رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل در کار کردن با تبلت و گوشی در حالت adb

ارسال های توصیه شده

سلام.منظورم دقیقا بک اپ رام هست .در سری ام تی کی هم امکان بک اپ گرفتن یا همون فول دامپ هست دوست عزیز و یه سری گوشیها رو هم گرفتم ولی بعضی از گوشیها و تیلتها با این پردازنده در حالت معمولی وصل نمیشن و همونطور که عرض کردم به عنوان امولاتور و یا افلاین شناخته میشن و حتی دستور adb shell هم روشون عمل نمیکنه مشکل من فعلا اینه.

در سری مدیا تک شما برای بکاپ گرفتم گوشی باید روت باشه

اگه افلاین دیوایس هم باشه باز هم باید روت بشه

لینک ارسال
سلام مجدد

دوستان امروز باز به این مشکل برخوردم و همچنان راه حلی پیدا نکردم .یه گوشی سونی زد بود که میخواستم از طریق adb دسترسی مورلوکال رو باز کنم که متاسفانه بازم با پیام دیوایس افلاینه مواجه شدم و دستور adb shell هم کار نکرد وبرای نمونه عکس گرفتم و میذارم بلکه دوستان راهی به نظرشون برسه و راهنمایی کنند مشکل از کجاست.

ممنون

attachment.php?attachmentid=337&stc=1

دوست من گوشی یا تبلت رو روت کن و به راحتی بکاپ بگیر

mtk droid tools 2.5.3هم یکی از نرم افزارای عالی برای بکاپ از مدیاتک هستش:(((((((((((

لینک ارسال

در سری مدیا تک شما برای بکاپ گرفتم گوشی باید روت باشه

اگه افلاین دیوایس هم باشه باز هم باید روت بشه

دوست من گوشی یا تبلت رو روت کن و به راحتی بکاپ بگیر

mtk droid tools 2.5.3هم یکی از نرم افزارای عالی برای بکاپ از مدیاتک هستش:(((((((((((

ممنونم از دوستان به خاطر همفکری ولی مشکل من توی این گوشی که سونی هم بود بک اپ گرفتن نبود بلکه با ای دی بی میخواستم مورلوکال رو فعال کنم .من خیلی از گوشیها رو بدون روت با ای دی بی کار میکنم اینا چه مشکلی دارند نمیفهمم ضمنا این گوشی گوشی نیست که خیلی راحت و بی دردسر بشه روتش کرد

لینک ارسال

خیلی از چیزها رو نمیشه عمومی کرد:-;(

اما چون دیدم خیلی پی گیر هستید براتون راه حل رو میگمB-)

دیباگ گوشی رو فعال کنید

برنامه مورلوکال 2.2.2 رو رو گوشی نصب کنید

بعد از اون در adb دستورات زیر رو خط به خط توی adb بزنید

adb kill-server

adb wait-for-device

adb shell "pm grant jp.co.c_lis.ccl.morelocale android.permission.CHANGE_CONFIGURATION"

adb wait-for-device

adb shell "pm grant jp.co.c_lis.ccl.morelocale android.permission.CHANGE_CONFIGURATION"

لینک ارسال

ممنون داداش گوشی بیاد تست میکنم ببینم چی میشه ولی مهم اینه که دیوایس رو میشناسه ولی میگه افلاین و دستور adb shell "pm grant jp.co.c_lis.ccl.morelocale android.permission.CHANGE_CONFIGURATION رو که میدی ارور میده .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...