رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل در کار کردن با تبلت و گوشی در حالت adb

ارسال های توصیه شده

سلام

دوستان خسته نباشید. یه مشکلی من دارم با تبلتها و یا گوشیهای اندروید البته بعضیاشون اونم اینه که یه سری گوشیها رو که به سیستم وصل میکنم با وجود فعال بودن تیک یو اس بی شناخته میشن ولی هیچ عملیاتی نمیشه روشون انجام داد و معمولا موقع شناخته شدن به این دو عنوان شناخته میشن بعضی موارد به عنوان امولاتور و گاهی هم به عنوان افلاین دیوایس.اگر دوستان کسی اطلاعاتی در این مورد داره ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟

..

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
سلام

دوستان خسته نباشید. یه مشکلی من دارم با تبلتها و یا گوشیهای اندروید البته بعضیاشون اونم اینه که یه سری گوشیها رو که به سیستم وصل میکنم با وجود فعال بودن تیک یو اس بی شناخته میشن ولی هیچ عملیاتی نمیشه روشون انجام داد و معمولا موقع شناخته شدن به این دو عنوان شناخته میشن بعضی موارد به عنوان امولاتور و گاهی هم به عنوان افلاین دیوایس.اگر دوستان کسی اطلاعاتی در این مورد داره ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟

..

درود بر شما...

منظور از کاری نمیشه روش انجام داد رو میشه واضح بیان کنید...اگر منظورتون وایپ هستش...

نوع عملیات روی سی پی یو ها فرق داره که با کدوم نرم افزار کار کنی...نرم افزارای وایپ اکثرا میره به قسمت یوزر دیتا و قادر نیستش سی پی یو هایی چون allwinner&rockchip کار کنه...و این نوع سی پی یو وایپر مخصوص خودشو داره...

اگه منظورتون این نیست بگید تا توضیح بیشتری دهیم...

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

داداش برای وایپ از برنامه اندروید مولتی تولز استفاده میکنم که روی اکثر سی پی یو ها جواب میده ولی مشکل من برای بک اپ گرفتنه . برای مثال یه تبلت ایسر با سی پی یو مدیا تک هست با وجود اینکه یو اس بی دیباگین فعاله وقتی وصلش میکنم که روت کنم و بک اپ بگیرم جواب نمیده با اندروید مولتی تولز که چک دیوایس میگیرم و یا از طریق adb چک میکنم میزنه فلان پورت وصل شده دیوایس در حالت امولاتور و یا افلاین بعد دیگه با ام تی کی دروید تولز هم نمیشه روش کار کرد.روتش کرد و یا بک اپ گرفت.بازم یکبار دیگه چکش میکنم جزییات بیشتر میذارم.ولی در کل میخوام بدونم دلیل شناخته شدن دیوایس در این دو حالت چی میتونه باشه؟منظورم افلاین و امولاتور هست.

ممنون

لینک ارسال
داداش برای وایپ از برنامه اندروید مولتی تولز استفاده میکنم که روی اکثر سی پی یو ها جواب میده ولی مشکل من برای بک اپ گرفتنه . برای مثال یه تبلت ایسر با سی پی یو مدیا تک هست با وجود اینکه یو اس بی دیباگین فعاله وقتی وصلش میکنم که روت کنم و بک اپ بگیرم جواب نمیده با اندروید مولتی تولز که چک دیوایس میگیرم و یا از طریق adb چک میکنم میزنه فلان پورت وصل شده دیوایس در حالت امولاتور و یا افلاین بعد دیگه با ام تی کی دروید تولز هم نمیشه روش کار کرد.روتش کرد و یا بک اپ گرفت.بازم یکبار دیگه چکش میکنم جزییات بیشتر میذارم.ولی در کل میخوام بدونم دلیل شناخته شدن دیوایس در این دو حالت چی میتونه باشه؟منظورم افلاین و امولاتور هست.

ممنون

سلام به عزیز انجمن

احتمال می دم به یک پورت یو اس بی چندین گوشی یا تبلت وصل کردید و سیستم اون پورت را مجزا قرار داده است

روی یک سیستم دیگه که هیچ گوشی یا تبلتی وصل نکردید تست کنید و نتیجه را اعلام کنید

لینک ارسال
سلام به عزیز انجمن

احتمال می دم به یک پورت یو اس بی چندین گوشی یا تبلت وصل کردید و سیستم اون پورت را مجزا قرار داده است

روی یک سیستم دیگه که هیچ گوشی یا تبلتی وصل نکردید تست کنید و نتیجه را اعلام کنید

سلام

بنده معمولا تمام گوشیها رو به همین پورت وصل میکنم و معمولا هم مشکلی ندارم ولی این مورد مذکور رو با پورت دیگه و سیستم دیگه تست کردم فرقی نکرد.

لینک ارسال
سلام

بنده معمولا تمام گوشیها رو به همین پورت وصل میکنم و معمولا هم مشکلی ندارم ولی این مورد مذکور رو با پورت دیگه و سیستم دیگه تست کردم فرقی نکرد.

از ADB Tool ولکانو کمک بگیرید مبحثش تخصصی تر و دقیق تر است

لینک ارسال

سلام داداش اگه مشکل بکاپ گرفتن از اطلاعات گوشیه برنامه های زیادی اومده ولی اگه مشکل بکاپ گرفتن از خود رام هست فعلا فقط از سی پیو allwiner می تونی فقط بکاپ بگیری منظورتون رو کامل بنویسین تا بشه راهنمایی بهتری براتون برسونیم

لینک ارسال
سلام داداش اگه مشکل بکاپ گرفتن از اطلاعات گوشیه برنامه های زیادی اومده ولی اگه مشکل بکاپ گرفتن از خود رام هست فعلا فقط از سی پیو allwiner می تونی فقط بکاپ بگیری منظورتون رو کامل بنویسین تا بشه راهنمایی بهتری براتون برسونیم

سلام.منظورم دقیقا بک اپ رام هست .در سری ام تی کی هم امکان بک اپ گرفتن یا همون فول دامپ هست دوست عزیز و یه سری گوشیها رو هم گرفتم ولی بعضی از گوشیها و تیلتها با این پردازنده در حالت معمولی وصل نمیشن و همونطور که عرض کردم به عنوان امولاتور و یا افلاین شناخته میشن و حتی دستور adb shell هم روشون عمل نمیکنه مشکل من فعلا اینه.

لینک ارسال

سلام مجدد

دوستان امروز باز به این مشکل برخوردم و همچنان راه حلی پیدا نکردم .یه گوشی سونی زد بود که میخواستم از طریق adb دسترسی مورلوکال رو باز کنم که متاسفانه بازم با پیام دیوایس افلاینه مواجه شدم و دستور adb shell هم کار نکرد وبرای نمونه عکس گرفتم و میذارم بلکه دوستان راهی به نظرشون برسه و راهنمایی کنند مشکل از کجاست.

ممنون

r75veptbolo8h52szbb6.jpg

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...