رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل در تبدیل فایل system.img تبدیل شده 32بیتی به tar

ارسال های توصیه شده

با سلام.بعداز ویرایش رام و ریپک به فایل system.img جهت رایت در ادین با روش استاد عزیز ILYA20 که توضیح داده بودن به 32 بیتی تبدیلش کردم ولی هنگام تبدیل به فرمت tar و یا حتی zip ارور میده و تبدیل نمیشه درصورتیکه وقتی تبدیلش نکردم به 32 بیتی کامل به فرمت tar تبدیل میشه.من هم با برنامه استاد و هم با برنامه 7z به فرمت tar تبدیلش میکنم.در ضمن ویندوز من 64 بیتی سون هست.ممنون میشم راهنمایی کنین.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
با سلام.بعداز ویرایش رام و ریپک به فایل system.img جهت رایت در ادین با روش استاد عزیز ILYA20 که توضیح داده بودن به 32 بیتی تبدیلش کردم ولی هنگام تبدیل به فرمت tar و یا حتی zip ارور میده و تبدیل نمیشه درصورتیکه وقتی تبدیلش نکردم به 32 بیتی کامل به فرمت tar تبدیل میشه.من هم با برنامه استاد و هم با برنامه 7z به فرمت tar تبدیلش میکنم.در ضمن ویندوز من 64 بیتی سون هست.ممنون میشم راهنمایی کنین.

درود بر شما .

مشکل شما میتونه از جای دیگه ای هم باشه .

لطفا اسکرین شات از مشکلتون بذارید یا درباره ارور بیشتر توضیح دهید.

برای ریپک به فرمت tar ربطی نداره 32 بیتی باشه یا نه شما موسیقی هم بخواهید میتوانید به این فرمت ریپک کنید .

بررسی کنید ببینید مراحل رو طبق اموزش به درستی پیش میبرید یا نه ! در صورتی که دوباره با ارور مواجه شدید اسکرین شات و مشخصات کامل از ارورتون قرار دهید.

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • 3 هفته بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...