رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست راهنمایی جهت دانگرید سامسونگ G900v از آندروید 5.0.2 به 4.4.4

ارسال های توصیه شده

دوست عزیز نیازی به بک آپ هم نیست

فایل فلش 4.4.4 رو باز کنید و فقط فایل های سیستم و ریکاوری رو داخلش بزارید بمونه و با خیال راحت رایت کنید.

مشکلی پیش نخواهد اومد

برای باز کردن فایل فلش هم در انجمن عنوان شده و به راحتی میتونید فایل رو باز و ادیت کنید.

قبلا انجامش دادم.ایراد system.img.ext4 رو میگیره.اجازه رایتش رو نمیده.

لینک ارسال

ممنون داداش ولی اینکا رو انجام دادم و با z3x بک اپ گرفتم.منظورم دانگریدش بود.ممنونم از دوستان سعی میکنم راهی رو پیداکنم و اگه موفق شدم اعلام میکنم.

لینک ارسال
ممنون داداش ولی اینکا رو انجام دادم و با z3x بک اپ گرفتم.منظورم دانگریدش بود.ممنونم از دوستان سعی میکنم راهی رو پیداکنم و اگه موفق شدم اعلام میکنم.

دوست عزیز دیگه خوب بکاپ که گرفتی خیلی راحت مثل گوشی های دیگه فایل 4.4.4 رو تو اودین بزار فلش بزن دیگه این بکاپ هم جهت اطمینان گرفتی که اگه مشکل پیش اومد استفاده کنی

لینک ارسال
دوست عزیز دیگه خوب بکاپ که گرفتی خیلی راحت مثل گوشی های دیگه فایل 4.4.4 رو تو اودین بزار فلش بزن دیگه این بکاپ هم جهت اطمینان گرفتی که اگه مشکل پیش اومد استفاده کنی

خوب اگه رایت میشد که این تاپیک رو نمیزدم دوست من و از دوستان درخواست کمک نمیکردم.مشکل من اینکه از 5 به 4.4.4 دانگرید نمیشه نه با ادین نه با باکس رایت نمیشه.برا دانگریدش باید چهارفایله باشه که متاسفانه تو آندروید 4.4 چهارفایله نیست.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...