رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست راهنمایی جهت دانگرید سامسونگ G900v از آندروید 5.0.2 به 4.4.4

ارسال های توصیه شده

با سلام به دوستان.گوشی G900v رو از آندروید 6.0.1 جهت فارسی سازی به 5.0.2 دانگرید کردم ولی فقط عربی اضافه شد،تو ورژن 4.4 فارسی میشه ولی الان به 4.4 دانگرید نمیشه فایل فلش چهار فایله هم پیدا نکردم براش.تو حالت دانلودینگش گزینه SECUREBOOT : ENABLE (CBS فعال هست فکرکنم مال اون باشه که اجازه نمیده.اساتید اگه میشه ممنونم میشم راهنمایی کنن.

لینک ارسال
درود

رامتون زبان عربی داره به احتمال زیاد ساپورت زبان فارسی هم داشته باشه.شما ببینید اگه میتونید روت کنید و باقی ماجرا (حذف csc)

طبق روشی که بود تو آندروید 5 عربی اضافه شد ولی فقط عربی دیگه با هیچ روشی فارسی نمیشه.همش رو امتحان کردم.باید دانگرید بشه به 4.4 .

لینک ارسال

دوست من سلام

این مدل گوشی verision هست و سفارش آمریکاست. شما ابتدا با نرم افزار مورلوکال تست کنید ببینید زبان فارسی اضافه میشه یا خیر.

نتیجه رو اعلام کنید.

به کسانی که به شما حسودی میکنند ، احترام بگذارید

زیرا اینها کسانی هستند که صمیمانه پذیرفته اند شما از آنها برترید....

:dddddd:dddddd

لینک ارسال
دوست من سلام

این مدل گوشی verision هست و سفارش آمریکاست. شما ابتدا با نرم افزار مورلوکال تست کنید ببینید زبان فارسی اضافه میشه یا خیر.

نتیجه رو اعلام کنید.

گفتم با هیچ روشی فارسی نمیشه،نه مورال لوکال نه حذف csc،فقط عربی اضافه شد حالت یک رام سفارشی کوک شده جهت عربی سازی.یا باید رام کوک شده براش زد که نیست یا باید به 4.4 دانگرید بشه که اونم چهار فایله هرچی گشتم نبود،خودم ساختم قبول نکرد و با تک فایله هم ارور میده.فکر کنم مال secureboot : enable هست که اجازه نمیده.حالا اساتید بهتر میدونن.ممنون میشم راهنمایی کنن جهت دانگریدش.

لینک ارسال
گفتم با هیچ روشی فارسی نمیشه،نه مورال لوکال نه حذف csc،فقط عربی اضافه شد حالت یک رام سفارشی کوک شده جهت عربی سازی.یا باید رام کوک شده براش زد که نیست یا باید به 4.4 دانگرید بشه که اونم چهار فایله هرچی گشتم نبود،خودم ساختم قبول نکرد و با تک فایله هم ارور میده.فکر کنم مال secureboot : enable هست که اجازه نمیده.حالا اساتید بهتر میدونن.ممنون میشم راهنمایی کنن جهت دانگریدش.

همون طور که بهتون گفتم این مدل فارسی نداره و باید ویرایش کنید تا فارسی اضافه بشه.

به کسانی که به شما حسودی میکنند ، احترام بگذارید

زیرا اینها کسانی هستند که صمیمانه پذیرفته اند شما از آنها برترید....

:dddddd:dddddd

لینک ارسال

دوست عزیز نیازی به بک آپ هم نیست

فایل فلش 4.4.4 رو باز کنید و فقط فایل های سیستم و ریکاوری رو داخلش بزارید بمونه و با خیال راحت رایت کنید.

مشکلی پیش نخواهد اومد

برای باز کردن فایل فلش هم در انجمن عنوان شده و به راحتی میتونید فایل رو باز و ادیت کنید.

لینک ارسال
دوست عزیز نیازی به بک آپ هم نیست

فایل فلش 4.4.4 رو باز کنید و فقط فایل های سیستم و ریکاوری رو داخلش بزارید بمونه و با خیال راحت رایت کنید.

مشکلی پیش نخواهد اومد

برای باز کردن فایل فلش هم در انجمن عنوان شده و به راحتی میتونید فایل رو باز و ادیت کنید.

قبلا انجامش دادم.ایراد system.img.ext4 رو میگیره.اجازه رایتش رو نمیده.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...