رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل در فارسی سازی برنامه سیستمی settings

ارسال های توصیه شده

سلام

میخوام قسمت setting در هواوی y560 رو فارسی کنم دو تا رام از این گوشی دارم یکی قسمت تنظیمات فارسی دیگری انگلیسی

فایل سیتینگ رو از هردو رام استخراج کردم و بعد دیکامپایلشون کردم و دو تا پوشه values-fa و values-fa-nokeys رو از داخل ستینگی که فارسی بود به ستینگی که فارسی نبود انتقال دادم و کامپایلش کردم دوباره که دیکامپایل میکنم دو تا پوشه ای که کپی کرده بودم نیستن و رام رو که روی گوشی رایت میکنم فارسی اضافه نمیشه به قسمت تنظیمات

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
سلام

میخوام قسمت setting در هواوی y560 رو فارسی کنم دو تا رام از این گوشی دارم یکی قسمت تنظیمات فارسی دیگری انگلیسی

فایل سیتینگ رو از هردو رام استخراج کردم و بعد دیکامپایلشون کردم و دو تا پوشه values-fa و values-fa-nokeys رو از داخل ستینگی که فارسی بود به ستینگی که فارسی نبود انتقال دادم و کامپایلش کردم دوباره که دیکامپایل میکنم دو تا پوشه ای که کپی کرده بودم نیستن و رام رو که روی گوشی رایت میکنم فارسی اضافه نمیشه به قسمت تنظیمات

سلام و درود بر شما .

شما با ابزار apk stop fixer که ما ارایه دادیم کامپایلش کنید مشکلی پیش نمیاد. احتمالا از apktool هستش

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
سلام و درود بر شما .

شما با ابزار apk stop fixer که ما ارایه دادیم کامپایلش کنید مشکلی پیش نمیاد. احتمالا از apktool هستش

از همین ابزاری که شما گفتین استفاده میکنم

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
از همین ابزاری که شما گفتین استفاده میکنم

درود دوباره .

شما پوشه values-fa و بقیه را در پوشه res کپی میکنید و باز هم ریپک میکنید جواب نمیده .؟

لطفا فایل apktool.yml موجود در دایرکتوری settings را قرار دهید.

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

فایلتون بدون مشکل دیگامپایل شده.

لطفا فایل ستینگ و فایلهای فارسی که میخواهید اضافه کنید را قرار دهید بنده یه بررسی بکنم

ضمنا FRAMEWORK-RES.APK و MEDIATEK-RES.APK را هم به همراه settings و فایلهای فارسی اپلود کنید.

لینک ارسال

ممنون با یه ورژن دیگه از apk tool مشکل حل شد.

این خطای زیر هم موقع کامپایل فایل دیالر میده بیزحمت در موردش یه توضیح بدین. ممنون

>|Mon 08/15/2016 -- 11:23:47.70| 
-------------------------------------------------------------------------- 
java version "1.8.0_92"
Java(TM) SE Runtime Environment (build 1.8.0_92-b14)
Java HotSpot(TM) 64-Bit Server VM (build 25.92-b14, mixed mode)
'"F:\coock\System_All_In_One_Extractor_By_HawkTeam\unpack-repack\apk stop fixer\other\adb.exe"' is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file.
A subdirectory or file modified-system-apk-files-here already exists.
..\projects\Dialer_0302.apk\smali\com\android\contacts\activities\a.smali[24,0] mismatched input '' expecting END_METHOD_DIRECTIVE
Exception in thread "main" brut.androlib.AndrolibException: Could not smali file: com/android/contacts/activities/a.smali
at brut.androlib.src.SmaliBuilder.buildFile(SmaliBuilder.java:71)
at brut.androlib.src.SmaliBuilder.build(SmaliBuilder.java:55)
at brut.androlib.src.SmaliBuilder.build(SmaliBuilder.java:41)
at brut.androlib.Androlib.buildSourcesSmali(Androlib.java:385)
at brut.androlib.Androlib.buildSources(Androlib.java:312)
at brut.androlib.Androlib.build(Androlib.java:295)
at brut.androlib.Androlib.build(Androlib.java:268)
at brut.apktool.Main.cmdBuild(Main.java:225)
at brut.apktool.Main.main(Main.java:84)

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

سلام و درود .

خطا مبنی بر مشکل دار بودن نرم افزارهای کنترل کننده سیستمی هستش .

یک بار از نو نرم افزارهای کنترل کننده ها رو نصب کنید و دوباره دیکامپایل و کامپایل کنید.(سعی کنید با ابزاری که ما ارایه دادیم کار کنید)

ضمنا برای اضافه کردن فارسی به نرم افزارهای غیر کنترل کننده سیستمی فقط کپی کردن پوشه values-fa کافی میباشد

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...