رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

رام فول فارسی هواوی g700-u00 کوک شده توسط جلیل زاده

ارسال های توصیه شده

درود ...

وقتی با فایل اورجینال فلش میکنید گوشی میاد بالا؟

بله... هم انتن هم سریال اوکی هست اما با این فایل بالا نمیاد... یه فایل هم دارم از ناصر ادیتور با اون میزنم گوشی بالا میاد اما سریال نداره و سریالش هم اوکی نمیشه نه با انواع باکس نه با nvram

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
بله... هم انتن هم سریال اوکی هست اما با این فایل بالا نمیاد... یه فایل هم دارم از ناصر ادیتور با اون میزنم گوشی بالا میاد اما سریال نداره و سریالش هم اوکی نمیشه نه با انواع باکس نه با nvram

سلام و درود

بنده زیاد احتمال میدم که از بیلدپروپ این رام باشه چون اونطور که معلومه مشخصه گوشی دستکاری شده و در برخی مدلها این باعث میشه گوشی روی آرم بمونه

این راه رو طی کنید :

1- این رام را رایت کنید

2- از رام اورجینال فایل سیستم ایمیج را استخراج کنید و از داخلش build.prop رو دربیارید

3 روی گوشی twrp نصب کنید و به قسمت filemanager بروید (اگر twrp هم نبود با cwm توسط aroma اینکارو انجام دهید؟)

4- فایل بیلدپروپ که از سیستم اورجینال استخراج کنید را جایگزین بیلدپروپ موجود در پارتیشن گوشی کنید

سپس یک بار وایپ و ریبوت انجام دهید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

تشکر از شما.... من این همه تخصص ندارم و نمیتونم این کارها رو انجام بدم اگه بلد بودم دنبال فایل تست شده فارسی نمیگشتم.... چون به اینجا اعتماد دارم و زده بودید فایل تست شده اونو خریدم... گوشی رو هم تحویل مشتری میدم.. ممنون.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...