رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست کمک خاموشی Lenovo A7 بعد فلش

ارسال های توصیه شده

سلام اساتید عزیز یه تبلت لنوو Tab 2 برام میومد رو صفحه نمایش یه کادر میومد و اجازه هیچ کاری نمیداد شبیه ویروسا بود ولی به مشکل هاردم شک داشتم

اومدم تنظیمات کارخونه کردم دیدم رو ارم ریست میشه مطمین شدم هارد ایراد داره با این همه حال فلش کردم خاموش شد.الان ده تا ثابت میکشه میمونه هر کار میکنم فلش بشه ارور 4032 میده.از قسمت رایت مموری هم چیزی روش فلش نمیشه فرمتم نمیشه.ممنون میشم اگه راهی داره بجز برداشتن هارد.فک نکنم تست پوینتم فایده داشته باشه

لینک ارسال

درود بر شما....

این مدل تبلت در چند مدل اسمی تولید شده A7-30hc - A7-30gc- A7-30d شما اول ببینید مدل دقیق کدام است

بعد رام اندروید 5 هر سه مدل در ساپورت موجود است دانلود کنید و رایت کنید.

در ضمن در این مدل برای DETECT شدن هنگام فلش باید هر سه کلیدهای ولوم و پاور رو باهم بگیرید تا تبلت فلش شود.

GSM-DEVELOPERS

THE BEST FORUM

There's always a way to solve problems

4_online?async&rand=0.169399502601008

لینک ارسال

شما که مطمئنی هارد ایراد داره چرا زدی؟ حد اقل شرط خاموشی میکردی بعد میزدی. ن دیگه راهی جز تعویض نیست...

براي تسلط بر يك ملت اقليتي خائن و اكثريتي نادان نياز است...

لینک ارسال

به گفته دوست عزیزمون استاد جلیلزاده tab2 a7 در مدل های مختلفی اراعه شده شما به مدلی که روی در پشت زده دقت نکن بهترین راه اینه تمامی فایل های این مدل رو با اندروید 5 داشته باشی و تست کنی با یکیش روشن میشه در ضمن CPU های mediateck به راحتی بوتشون نمیپره که بخواین ترمیم بوت کنید تمامی این مدل سی پی یو ها نقطه kclo دارن که به gnd وصل شه دوباره میشه فلش کرد که خوشبختانه این مدل تبلت نقطه kclo روی دکمه ولم پایین و بالا قرار داره و با گرفتن این دکمه ها دوباره فلش میشه اگه ارور 4032 داد به خاطر ناهماهنگی perloader هستش که با رایت اخرین ورژن فایل حل میشه بارها توسط خودم تست شده . موفق باشی .

لینک ارسال
به گفته دوست عزیزمون استاد جلیلزاده tab2 a7 در مدل های مختلفی اراعه شده شما به مدلی که روی در پشت زده دقت نکن بهترین راه اینه تمامی فایل های این مدل رو با اندروید 5 داشته باشی و تست کنی با یکیش روشن میشه در ضمن CPU های mediateck به راحتی بوتشون نمیپره که بخواین ترمیم بوت کنید تمامی این مدل سی پی یو ها نقطه kclo دارن که به gnd وصل شه دوباره میشه فلش کرد که خوشبختانه این مدل تبلت نقطه kclo روی دکمه ولم پایین و بالا قرار داره و با گرفتن این دکمه ها دوباره فلش میشه اگه ارور 4032 داد به خاطر ناهماهنگی perloader هستش که با رایت اخرین ورژن فایل حل میشه بارها توسط خودم تست شده . موفق باشی .

علی جون ممنون از توضیح کاملت. دقیقا منم همین کار رو قبا انجام دادم و به نتیجه رسیدم.

به کسانی که به شما حسودی میکنند ، احترام بگذارید

زیرا اینها کسانی هستند که صمیمانه پذیرفته اند شما از آنها برترید....

:dddddd:dddddd

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...