رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل در ریپک فایل سیستم اندروید4.4

ارسال های توصیه شده

با سلام

18.png

هر چه مقدار حجم رو کم وزیاد میکنم نمیشه ورژن 4.1تست کردم جواب ندادورژن 5.1تست کردم جواب نداد

فایل سیستمی مربوط به I9300هستش با اندروید 4.4 وحجم فایل سیستمی 1.67گیگ میباشد

مردان بزرگ و خوش قلب دکمه تشکر را خواهند زد

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

سلام و درود .

خطا مبنی بر این است که ابزار نتونسته دایرکتوری system انپک شده را پیدا کنه.

در صورتی که hidden باشد از این حالت دربیارید و یا نام پوشه را بررسی کنید.

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

با سلام و تشکر از پشتیبانی عالی شما بزرگوار

بله فایل سیستم رو توسط برنامه قبل انپک کرده بودم اسمش رو هم تغییر داده بود و بنده با تعویض اسم فایل به اسم systemمشکل حل شد

اما سوالی که برام پیش اومده فایل سیستم ما فورمت اصلیش img.ext4 بود و ما بعد از ریپک کردن خروجی که داریم img هستش این مشکلی نداره؟

یا اینکه باید برا قرار دادن در رام به همون فورمت img.ext4 قراره داده شود یعنی دقیقا با همان فورمت اولیه وارجینال؟

واینکه خودمون بدون هیچ برنامه ای به اخر فورمت img به صورت دستی ext4رو هم اضافه کنیم

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

درود بر شما.

خواهش میکنم وظیفه ما پشتیبانی از مشکلات شماست.

برای تبدیل به ext4 هم میتوانید به صورت دستی فرمت فایل را تغییر دهید (با rename کردن و اضافه کردن ext4 به اخر نام system.img(

اما بنظرم با روش اصولی اینکار را انجام دهید بهتره .

ابزار موجود در این پست را دانلود کنید.

>http://gsm-developers.ir/thread11176.html

سپس فایل system.img ریپک شده را در کنار ابزار قرار دهید (کپی کنید در دایرکتوری ابزار)

cmd را در پوشه اجرا کرده و کد زیر را تایپ کنید.

>imgextractor.exe system.img system.img.ext4 -conv

موفق باشید.

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • 5 هفته بعد...

با سلام مجدد

در قسمت اخر توضیحات و آموزش های ریپک فایل سیستم(ریپک فایل system.img نسخه اندروید 4.3 تا 6.0 )(http://gsm-developers.ir/thread11298.html)

1.اینکه ما توی ابزار مربوطه یه فایل file_contexts موجود داریم ایا باید این فایل را حذف کرده و فایلfile_contexts موجود دربوت رام را جایگزین کرد؟

2.هرچه چقد تلاش کردم نتونستم سیستم رو ریپک کنم این تصویر ارور مشاهده کنید

3.png

لینک ارسال

با سلام

سعی کردم از روش اول بدون سطح فشرده سازی برم وسیستم رو ریپک کنم اما توی این روش بازم با ارور مواجه شدم

تصویر ارور

4.png

مدل رام اندروید5.0.1 g900h

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

با سلام و درود بر شما .

جواب سوال 1- بله باید جایگزین شود.

جواب سوال 2- خطای مربوط به سایز هستش . سایز بالاتری را انتخاب کنید.

سعی کردم از روش اول بدون سطح فشرده سازی برم وسیستم رو ریپک کنم اما توی این روش بازم با ارور مواجه شدم

تصویر ارور

مربوط به سایز هستش سایز پایینتری را تست نمایید

لینک ارسال

سلام وسپاس

دوروز کار کردم سایز ها رو مدام بالا پایین کردم بالاخره یکیشون گرفت اما هنوز نتونستم بفهمم که از کجا ارورها میشه فهمید حجم پایین تر یا بالاتر باید انتخاب کرد؟؟؟؟؟؟ اون ارورهای بالا که فرستادم یکی باید پایین تر بود یکی بالاتر کنار هم گذاشتم نتونستم بفهمم از کجا میشه

اینم یه سایت خوب برا تبدیل واحدها برا دوستانی که تو واحد ها مشکل دارند

ماشین حساب بیت - تبدیل بیت، بایت، کیلو ذره، کیلوبایت، میلیون ذره، مگابایت، گیگابیت، گیگابایت و بیشتر ...

لینک ارسال

با سلام

استاد عزیز اگر ممکنه در مورد این ارور ها توضیحات و اموزش هایی بهمون بدید چون هرچه ارور ها رو چک میکنم نمیتونم بفهمم که سایز بالاتری باید انتخاب کنم یا پایینتر اینو از کجای ارور میشه فهمید؟؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...