رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

اساتید راهنمایی کنید برای سیستم کار

iraj

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان عرض ادب خسته نباشید ...

دوستان موندم چیکار کنم برا سیستم....اذیت میکنه تو پورت های یو اس بی ...مادربرد گیگاست h61 ..پاور رو هم تازه عوض کردم گرین زدم ....خیلی از گوشی ها به سیستم که وصل میکنم برا فلش اذیت میکنه...ارور میزنه موقع فلش در صورتی که میدم همکار خیلی راحت فلش میزنه بدون ارور...درضمن یه هاب هم گرفتم که پاور جدا داره ....از مادربرد هم گرفتمش

irgsm

لینک ارسال

سلام

شما ترجیحن 3تا کابل اورجینال گوشی سامسونگ هوواوی سونی داشته باشی مخصوصن (مدلهای جدید)، بدون هاب یا کابل واسط و مستقیم به درگاه مینبرد بزنی

درایورها هم کامل نصب باشه نباید مشکلی داشته باشی . ویندوز و مشخصات سیستم مثل رم سی پی یو و ... هم که یه چیز متوسط باشه کافیه و کاملن جواب میده

لینک ارسال

شما ارور هایی که موقع انجام فلش میده رو اینجا بیان کنید بهتر میشه راهنمایی کرد بهترین پورت هم برای استفاده فلش پورت یو اس بی پشت کیس هست بدون هیچ رابط دیگه ای.

لینک ارسال

دوست عزیز از ویندوز اورجینال استفاده کنو 32 بیتی در نصب درایو ها مشکل پیدا نمیکنی منم این مشکل رو داشتم هر کاری میکردم نمیتونستم با ولکانو بکاب بگیرم هابو این طور چیزا بدتر تداخل ایجاد میکنه

لینک ارسال
دوست عزیز از ویندوز اورجینال استفاده کنو 32 بیتی در نصب درایو ها مشکل پیدا نمیکنی منم این مشکل رو داشتم هر کاری میکردم نمیتونستم با ولکانو بکاب بگیرم هابو این طور چیزا بدتر تداخل ایجاد میکنه

شما ارور هایی که موقع انجام فلش میده رو اینجا بیان کنید بهتر میشه راهنمایی کرد بهترین پورت هم برای استفاده فلش پورت یو اس بی پشت کیس هست بدون هیچ رابط دیگه ای.

ارور های 1013 2004 و ارور های که مربوط به کابل و باتری هست .....ویندوز اورجینال رو هم یکی دیگه از دوستان سفارش کرد ..اما این همکارمون از همین ویندوز های کپی استفاده 1500تومنی استفاده میکنه خیلی هم راضیه ....

irgsm

لینک ارسال

دوستان ویندوز7 چه شرکتی استفاده میکنید که دوام بیشتر داشته باشه یا مشکل پورت نداشته باشه ؟؟کسی هم ویندوز اورجینال استفاده میکنه؟نحوه تشخیص ویندوز اورجینال با این کپی رایت ها چیه ؟؟؟

irgsm

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...

در حال حاضر کمتر شرکتی رو می تونید پیدا کنید که ویندوز رو دستکاری کنن. اگه رم سیستمت از 4به بالا هستش از ویندوز های 64 بیت استفاده کن.و در کل من از ویندوز سون 32 بیت استفاده می کنم و ویندوز 10 64 هم واسه فلش و مشکلات مربوط به اون دارن خوب جواب میدن...

ویندوزهای اورجینال آپدیت ارایه میکنن.

TALESH People

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...