رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

***///*** آموزشگاه آیفون برای همه ***///***

BAHMAN

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستان و همکاران گلم

خیلی از دوستان و همکاران عزیز آیفون کار نمیکنن و ازشون وقتی میپرسی میگن برامون ایفون نمیاد جالبه به نظر من وقتی شما یک مشتری ایفون داشته باشید اون مشتری براتون مشتری میاره پس بعد از مدتی میشید یک ایفون کار که همه میشناسنتون و برای کلاس کارتونم خوبه چون مشتریهای ایفون اصولا ادم های هستن که دستشون به دهشون میرسه و خوب پول میدن پس ایفون کار کنید من دوست دارم رایگان به همه دوستانی در حد علم با کمک دوستان ایفون رو از مبتی یاد بدم جوری که همه یاد بگیرن من بارها خواستم این تاپیک رو بزنم و نمیدونم چقدر دوستان تمایل به این یاد گیری دارن از دوستان میخوام تا اگه تمایل به یاد گیری دارن نظرشون رو بگن یا از کلید تشکر استفاده کنن تا ماهم به لطف خدا شروع به اموزش کنیم یا علی

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال

من که خیلی وقته منتظرم خخخخً@*&،87941

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال

باسلام

باعرض تشکر دوست عزیز

تو این بازار خراب لااقل میتونیم اطلاعاتمون رو زیاد کنیم

ممنون که در حد اطلاعاتتون میخواید کمک کنید اگه همه همین قدر کمک میکردنند مشکل برا همکاران پیش نمیومد

لینک ارسال

استاد کلاسا رو کی شروع میکنید هر چی از علم نرم افزاری بدونیم بازم کمه کار با ایفون رو تقریبا میدونم ولی دوست دارم به صورت کامل بدونم دوستان میتونن با این برنامه به راحتی برنامه ایفون رو نصب کنن Tongbu Assistant

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...