رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

نظرسنجی از کاربرانی که اکانت توسعه رامهای اندروید را خریداری کرده اند

ILYA20

ارسال های توصیه شده

با عرض سلام وخسته نباشید به دوستان عزیز

دوستان نظراتشون را گفتن منم نظر خودم را میگم

من از ابتدایی که وارد سایت شدم میل به کوک کردن رام داشتم در قسمت توسعه دهنده ها ثبت نام کردم

اما به خاطر دلایلی نمیتونستم زیاد مطالعه داشته باشم و بعضی از اموزش ها کیجم میکرد و میل به خوندن اموزشها نداشتم

بعد که نرم افزار ارائه شد یه کم بهتر تونستم به اموزشهام برسم ولی گرفتاریها زیاد بود و نمیتونستم به صورت کلی اموزشها را بخونم

تا اینکه اقا ایلیا اموزشها را از ابتدا روزی دو سه اموزش میذاشتن اونم از ابتدا در حالی که من نرم افزار را هم داشتم شروع به خوندن اموزشها کردم

ومیتونم بگم واقعا خیلی کمک کردن به من که گرفتاریهام زیاد بود حالا حداقل میتونم اموزشها را حتی شبی یک پست را قشنگ مطالعه کنم و میگم این اموزشها واقعا حرف نداره همه چی به صورت تصویری و با ویدیو گذاشته شده و اینقدر این اموزشها روان هستن که اکه به همینصورت پیش بره این سایت به زودی بهترین کوکرها را دور خودش جمع کرده

دوستان ارزش این اموزشها را باید بدونن وباید متوجه بشن همینجوری که دارن تلاش میکنن تا یه کوکر موفق باشن باید اینا هم بدونن

این اموزشها به اسونی به دستتون نمیرسه و زحمت زیادی اقای سوری براشون گشیده و حاصل چند سال تجربه ایشونه

ودر اخر از زحمات اقای سوری تشکر میکنم که واقعا هم برای سایت هم برای کاربرای سایت به بهترین شیوه وقتشون را میزارن

با ما بروز باشد

اولین سایت در زمینه اموزش کوک رام

بروزترین سایت در زمینه رامهای نایاب تبلت ها و گوشیهای چینی

خرید اشتراک سالیانه

دانلود رامهای کوک شده ونایاب

اموزشهای تخصصی

http://gsm-developers.ir/

لینک ارسال
  • پاسخ 20
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

با تشکر از ایلیا عزیز

من هیچ سر رشته ای از کوک کردن و برنامه نویسی نداشتم. وقتی واسه بار اول گوشی خودمو بدون فلش به صورت دائمی فارسی کردم مصلما ذوق زده شدم. اینا نشان از روان بودن و ساده بودن آموزش های جناب ایلیا صوری هست. دوستان نمیخوام تبلیغی صحبت کنم ولی خداییش با این مبلغ کم هیچ جایی نمیتونین اینجور آموزش کامل ببینین اونم به صورت تصویری و با پشتیبانی کامل. اگه یه سایت پیدا کردین که مثل این انجمن آموزشش با این هزینه ی ناچیز کامل باشه هرچی بگین درسته. پس انتخاب با خودتونه. من وقت اینو نداشتم که هم بخوام برنامه نویسی یاد بگیرم هم به کارام برسم ولی این آموزش ها کاری کرده که بدون شناخت از علم برنامه نویسی هم بتونم خیلی کارا بکنم. موفق باشید.

به کسانی که به شما حسودی میکنند ، احترام بگذارید

زیرا اینها کسانی هستند که صمیمانه پذیرفته اند شما از آنها برترید....

:dddddd:dddddd

لینک ارسال

سلام بنده هم راضیم از سایتتون عالیه امیدوارم همیشه موفق باشین

اما جناب من نرم افزار شخصی سازی رام رو گرفتم اما تا حالا هیچ کاری باهاش نکردم فقط آموزشه یا نمیدونم خلاصه اگه میشه راهنمایی کنید منو

من هیچی ازش نمیدونم هیچی

لینک ارسال
سلام بنده هم راضیم از سایتتون عالیه امیدوارم همیشه موفق باشین

اما جناب من نرم افزار شخصی سازی رام رو گرفتم اما تا حالا هیچ کاری باهاش نکردم فقط آموزشه یا نمیدونم خلاصه اگه میشه راهنمایی کنید منو

من هیچی ازش نمیدونم هیچی

به اینجا تاپیک برید

پست دوم

لینک ارسال
  • 2 ماه بعد...
سلام علیک دوستان من راضی ام ولی در مورد سوال که فرد سوالی میکنه یا جواب داده نمیشه یه بعد از مدت طولانی جواب داده میشه

درود بر شما همکار عزیزم.

با اجازه از استاد عزیز ایلیا جان..

بعضی از سوالا کمی جلوتر از آموزشاست و هنوز ایلیا بهش نرسیده و همکارایی که جواب نمیگیرن مطمعن باشن جوابشون رو توی قسمتای بعد آموزش میگیرن.

بعضی از سوالایی هم ک مربوط به آموزش میشه رو آقا ایلیا خودش جواب میده. پس جای هیچ نگرانی از بابت پاسخ گویی به موقع نداشته باشید.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...