رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

نظرسنجی از کاربرانی که اکانت توسعه رامهای اندروید را خریداری کرده اند

ILYA20

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت

با سلام و درود خدمت دوستان محترم.

از کاربرانی که اکانت توسعه رامهای اندروید را خریداری کرده اند خواستاریم دیدگاه خود را درباره این بخش بفرمایند تا دوستانی که هنوز اقدام به خرید اکانت نکرده اند، آنها را مطالعه و تصمیم محکم تری اتخاذ نمایند.ً@*&،454

ما نه پست کسی را حذف میکنیم و نه سانسور پس با خیال راحت نظرات خودتان را درباره این بخش بیان کنید تا برای دیگر اعظا نیز روشن شود.

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • پاسخ 20
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

با تشکر از شما و انجمن پر بار

مطالب و پشتیبانی به حدی گویا و مرتب هست که منه مبتدی دارم به خودم اجازه میدم که یک رام رو فارسی کنم

بابت همه ی فیلم ها و فایل ها و اموزش هایی که با دقت و حوصله نوشتید

شخصن ازتون تشکر میکنم بابت تمامی زحمات

لینک ارسال

با سلام. به نظر بنده آموزش ها بسیار روان و قابل درک هستن.

بنده هیچ سر رشته ای از نحوه کوک کردن رامها نداشتم ولی با خوندن این آموزش ها به راحتی متوجه شدم و یاد گرفتم.

واقعا ازتون ممنونم و براتون آرزوی موفقیت میکنم.ً@*&،454ً@*&،454

لینک ارسال

سلام من کلا راضیم

اصلا مشکل نیس دوستانیکه

میخوان تهیه کنن بدون تردید

حتما اینکارو انجام بدن

بی نهایت پشتیبانی عالی از

نرم افزار رو این سایت و این

اموزش ها دارن با سپاس از استاد iliya

لینک ارسال

سلام

از نظر بنده آموزش ها بسیار روان وکاربردی هستند و ویژگی بسیار خوب این آموزش ها در نظر گرفتن سطح مبتدی تا حرفه ای میباشد

و جا داره از پاسخگویی و پشتیبانی سریع و کامل شما کمال تشکر را داشته باشم

لینک ارسال

بنده هم راضی ام از تیم توسعه دهنده در خصوص ارائه رام های کوک و پچ های مختلف فارسی سازی ، rvsecurity

البته بعضی مواقع تاخیر در پاسخ گویی به ما کاربران vip دیده میشه که شرایط کاری مدیران رو درک میکنیم

لینک ارسال

با سلام و سپاس فراوان از تهیه کننده این مجموعه اموزشی

من معذرت میخواهم چون دوست دارم حرف واقعیت رو رک بزنم

بنده در حال مطالعه این مجموعه هستم و قبلا هم اندک چیزهایی رو فرا گرفته بودم

ولی باید بگم این مجموعه آموزشی واقعا متفاوت و عالی هستش

دوستان خیلی چیزا یادگرفتن از اندروید ولی این مطالب واقعا متفاوت هستن با توضیحات واموزش هایی که در سایت ها هست

با این توضیحات بنده تونستم یکسری خلاقیت هایی در کار نرم افزاروتعمیرات از خودم خلق کنم که لازمه ایجاد این ابداعات دانستن این مطالب مفهومی ودقیق هستش

چند مورد از مسایل توسعه رام رو به مدیریت درخواست دادم و ایشان گفتند به ادامه اموزش ها افزوده میشه و مطمعنم بازم مسایلی دیگه از توسعه رو بخوام بازم میزارن برامون

مثلا ساخت کرنل برا روت وسایر مسایل برا روت کردن میخواستم یه دانگل چمیرا بخرم فقط برای روت کردن باقیمت بسیار بالاولی دیگه با این مجموعه دیگه بی نیاز از خرید این دانگل میشم

فقط اگه دوستان که مثل من دارن مطالعه میکنند یکسری دست اوردهاشون قابلیت های که از یه توضیح به دست میارن رو ارایه بدهند خیلی خوب میشه

ساپورت و جوابگویی زود جواب دادن به من تا الان

مردان بزرگ و خوش قلب دکمه تشکر را خواهند زد

لینک ارسال

سلام و خسته نباشین.

واقعیتش من تقریبا 50 درصد اموزش رو جلو رفتم ولی تا اینجای کار راضی هستم و این اموزش های ویدئوی که داره اضافه میشه خیلی اموزش رو روان تر میکنه و زودتر به نتیجه میرسیم. من از ایلیا جان خیلی سپاسگزارم. ممنون که روز به روز در حال بروزرسانی اموزش هستین.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...