رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

خاموشی گوشی سونی e5333

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان من گوشی سونی E5333 با برنامه Flashtool فلش زدم گوشی خاموش شد الان میخوام با یه فایل دیگه بزنم گوشی روشن بشه Flashtool این ارور رو ERROR Drivers need to be installed for connected device + ERROR - You can find them in the drivers folder of Flashtool میده دیگه گوشی هم فلش نمیشه الان گوشی هم خاموشه اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه با تشکر

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال

سلام..دروود

دوست عزیز قبل از فلش کردن این مدل یه سرچ میکردی...

این مدل با فلشتولز خاموش میشه...

برای فلش کردن این مدلهای جدید سونی با باکس استولز باید فلش بشه...

متاسفانه گوشی بوت پرونده...

انان که با افکاری پاک و فطرتی زیبا در قلب دیگران جای دارند

را هرگز هراسی از فراموشی نیست

چرا که جاودانند

[email protected]

لینک ارسال

کسی میدونه سونی E5333 چه جوری ترمیم بوت کنم اکثر سونیا رو با باکس setool فلش میزدم ولی متاسفانه فایل اینو نداشتم واسه باکس

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال

فقط باید با باکس ایزی جیتگ ترمیمش کرد راه دیگه ای وجود نداره ؟

لینک ارسال

کسی فایل فلشش واسه باکس نداره ؟

لینک ارسال

ترمیم بوت این مدل تخصص وباکس ایزی میخواد

ضمنا پینوت وفایل دامپ این مدل هم کم پیداست وهمه جاپولیه.

GSM-DEVELOPERS

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

----------------------------------------------------------

خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی ، مهربانند

لینک ارسال

ممنونم از راهنمایی تون

لینک ارسال
  • 1 سال بعد...
در 54 دقیقه قبل، JameJam.Apple گفته است :

سلام 

من همین مدل رو دارم

روی آرم گیر میکنه ، با setool فلش زدم هم 6.0 هم 5.1.1 ، باز هم روی آرم میمونه

بوت پریده؟ 

نه دوست عزیز اگه بوت باشه خاموشی مطلقه . روی ارم اگه مونده ببین روی لگوی که مونده حاله از نور داره یعنی اینکه نورش کم و زیاد میشه اگه نور لگو ثابته مشکل سخت افزاریه .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...