رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش باز کردن قفل جیمیل گوشی های j510f وj710f و جدیدترین مدل 2016 برای اولین بار

ارسال های توصیه شده

با سلام جدیدترین روش برای باز کردن قفل جیمیل گوشی های 2016 برای اولین بار از جی اس ام دولوپر

این روش کاملا بدون نیاز به سیستم میباشد فقط احتیاج به یه سیم کارت دارید که پین کد داشته باشه و رمز پین را بلد باشید خب بریم سر اصل آموزش

ابتدا گوشی را به وایفای متصل کنید و بعد خاموش کنید و بعد سیم کارت را جا بندازید هنگام روشن کردن گوشی بعد از انتخاب زبان گوشی از شما پین سیم کارت میخواد و شما میتونید با رفتن به قسمت تماس اضطراری با تماس به یه شماره اضطراری مانند 911 و برقراری تماس رو بلند گو بزارید و بعد در قسمتی که آیکونهای تماس نشون میده به سمت راست اسکرول کنید و بر روی آیکون اینترنت بزنید و وارد آیکون گوگل بشید که میگه اینترنت نداره وارد قسمت bookmakers شوید بعد قسمت download history بعد روی my files بزنید بعد storge usage بعد detail بعد used space بعد apps بعد از قسمت بالا سمت راست رو منو بزنید و وارد قسمت show system apps شوید اگه این گزینه خاموش بود با اسکرول کردن برنامه از بالا به پایین و تکرار چندبار اسکرول کردن دوباره وارد منو شوید و روی show system apps بزنید و بعد دنبال برنامه samsung setup wizard بگردید و وارد برنامه شوید روی علامت تعجب بالا سمت راست بزنید و بعد force stop و دوباره force stop را انتخاب کنید حالا میتونید از بالا نوار اعلان را رو به پایین بکشید و وایفای را روشن کنید حالا به عقب بگردید جایی که تو مرورگر بودید دیگه عقب تر نروید که کار خرابت میشود حالا برنامه shortcut maker .apk را دانلود کنید که لینکش پایین هست وبعد در منوى زيرين مرورگر bookmarks را فشار دهيد بعد وارد قسمت history شويد بعد download history كه اگه برنامه رو به صورت كامل دانلود كرده ايد اينجا آيكون برنامه نمايان ميشود خب برنامه را نصب كنيد و وارد برنامه شويد حالا عبارت google accont manager رو سرچ كنيد و وارد آن شويد بعد روى گزينه google account manager در زيرش نوشته type email and password وارد شويد در اينجا روى قسمت Try بزنيد حالا سه نقطه بالا سمت راست رابزنيد و وارد قسمت browser sign in شويد بعد ok بعد جيميل و بعد رمز جيميل خودتون وارد كنيد بعد از وارد شدن حالا به صفحه اصلى كه به وايفاى وصل شديد برگرديد خب حالا با متصل بودن به وايفاى با خيال راحت تنظيمات اوليه گوشى را انجام دهيد و وارد گوشى شويد بعد از وارد شدن به تنظيمات رفته و گزينه دولوپر را فعال و در اونجا oem را فعال كنيد

لینک دانلود برنامه Quick Shortcut Maker.apk دانلود

لینک ویدیو آموزشی

لینک ارسال
  • 5 هفته بعد...

آقا یه گوشیه A710fd

با اندروید 6 منو بدبخت کرده....هیچ راهی جواب نمیده...با این راه هم تا مرحله googlr accuont رفتم ولی اونی که زیرش نوشته باشه type email and password

نیست...خیلی ضروریه..کمکم کنید...

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک ارسال
آقا یه گوشیه A710fd

با اندروید 6 منو بدبخت کرده....هیچ راهی جواب نمیده...با این راه هم تا مرحله googlr accuont رفتم ولی اونی که زیرش نوشته باشه type email and password

نیست...خیلی ضروریه..کمکم کنید...

دوست عزیز یه عکس بذار حتما باید این گزینه باشه

لینک ارسال
118.jpg

درود دوست عزیز

زبان گوشی رو انگلیسی کنید حل میشه

وقتی بچه بودم دعا میکردم که خدا به من یه دوچرخه بده

بعد فهمیدم که تخصص خدا در دادن چیزهای دیگریست

بخاطر همین یک دوچرخه دزدیدم و از خدا تقاضا کردم که مرا ببخشد

آل پاچینو

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...