رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل انتن e500h

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت اساتید گوشی سیمکارت میشناسه که داخلش هست ولی انتن نداره و دایره بالا میاد هر2تا جا سیمکارتش همینطوره.بیسباند و سریال داره اندرویدش هم 4 بود الان با ورزن e500hxxu1boi5 فلش زدم اندروید 5.1.1 باز همونجوره

لینک ارسال

عزیزم باکس من اکتیو نیست سرت گوشی رو از انجمن دانلود کردم از samsung tool 19.1 قسمت رایت سرت رو که میزنم روی حالت searching adb device ldl,ki میمونه.گوشی رو توحالت دانلود مد و خاموش وصل که میکنم اتفاقی نمیفته باکس دیگم ندارم

لینک ارسال
عزیزم باکس من اکتیو نیست سرت گوشی رو از انجمن دانلود کردم از samsung tool 19.1 قسمت رایت سرت رو که میزنم روی حالت searching adb device ldl,ki میمونه.گوشی رو توحالت دانلود مد و خاموش وصل که میکنم اتفاقی نمیفته باکس دیگم ندارم

سلام شما باید اول کد #0808#*

بعد بین اون گزینه های که توی تصویر هست گزینه رو روی گزینه های دیگه بذار بعد توی نرم افزار باکس که کادر زرد کشیدم کلید کن اگه گزینه اومد درسته و فایل سرت رو رایت کن

163.jpg

53.png

راستی گوشی باید روت باشه

اونقدر روی گزینه های دیگه کلید کن تا در قسمت کادر زرد رنگ اون نوشته ظاهر بشه یعنی گوشی رو بشناسه بعد فایل سرت رو رایت کن تمام

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال
سلام شما باید اول کد #0808#*

بعد بین اون گزینه های که توی تصویر هست گزینه رو روی گزینه های دیگه بذار بعد توی نرم افزار باکس که کادر زرد کشیدم کلید کن اگه گزینه اومد درسته و فایل سرت رو رایت کن

163.jpg

53.png

راستی گوشی باید روت باشه

اونقدر روی گزینه های دیگه کلید کن تا در قسمت کادر زرد رنگ اون نوشته ظاهر بشه یعنی گوشی رو بشناسه بعد فایل سرت رو رایت کن تمام

با زدن کد08 قسمت بالای شکل گوشی که گذاشتید cp .ap نمیاد که رو حالت ap بزارم درضمن درحالت روشن با وصل گوشی به سیستم علامت اخطار شناسایی میاد با وجود روشن بودن دیباگ

لینک ارسال

اگه

#0808#* می زنید نمیاد به احتمال زیاد اندروید 4.4.4 هست اگه باکس نمیشناسه تو این حالت

اندروید رو به 5 ارتقا بده تا زمانی که #0808#* بزنی اون کادر ظاهر بشه

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...