رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

برای باز کردن قفل الگو

sajjad-ali

ارسال های توصیه شده

برای باز کردن الگوی گوشی های اندروید ابتداد باید گوشی USB debugging گوشی فعا باشه و سپس گوشی رو روت میکنیم با برنامه های iRoot + RootGenius + Kingo ROOT و.... بعد از روت کردن گوشی برنامه های قابلیت انیو دارن الگوی گوشی رو بدون پاک شدن اطلاعات باز کنن : RootGenius+SRSRoot for Android+Android Reflection by Josedavido+shuame با این برنامه ها به سادگی میشه قفل گوشی بدون پاک شدن اطلاعات باز کرد

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال

ممنون از آموزش تون

ولی یه جای کار می لنگه اونم اینکه وقتی گوشی الگو داره چطور میخای روت کنی یا چطور میخای یو اس بی دیباگینگ رو فعال کنی

برنامه های که معرفی کردی خوب هستن و حد زیاد جواب میدن

از باکس های ولکانو و bst هم می تونین استفاده کنید برای برداشتن الگو

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال

دوستمون گفت بايد فعال باشه

نگفت فعال كنيد كه

اين روش براي مدل هايي كه فعال باشه كار ميكنه

مديا تك ها با باكس بي اس تي بدون دبياگ هم برداشته ميشه بدون باك شدن اطلاعات

لینک ارسال

در صورتی قفل الگو بدون پاک شدن اطلاعات باز میشه که یو اس بیدیباینگ از قبل فعال باشه

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال

این برنامه های که معرفی کردم بسادگی قفل رو باز میکنه و نیازی نیست از باکس استفاده کنیم من تا الان از هیچ باکسی برای باز کردن قفل گوشی استفاده نکردم یا با همین برنامه ها استفاده میکنم یا از روش هارد ریست استفاده میکنم

لینک ارسال

با سلام

این نرم افزارها در زمانی که دیباگ فعال باشه عالی هستن و بیشتر میشه گوشیهاوتبلتهای را انلاک کرد که باکسها ساپورتشون را ندارن مثل alwinrar,qualcom اما بقیه گوشیهای کپی و هوهاوی که سی پی یو mtkهستن بهترین روش برای باز کردن پترن و پین استفاده از دانکل infeneti هست

با ما بروز باشد

اولین سایت در زمینه اموزش کوک رام

بروزترین سایت در زمینه رامهای نایاب تبلت ها و گوشیهای چینی

خرید اشتراک سالیانه

دانلود رامهای کوک شده ونایاب

اموزشهای تخصصی

http://gsm-developers.ir/

لینک ارسال

با سلام

این نرم افزارها در زمانی که دیباگ فعال باشه عالی هستن و بیشتر میشه گوشیهاوتبلتهای را انلاک کرد که باکسها ساپورتشون را ندارن مثل alwinrar,qualcom اما بقیه گوشیهای کپی و هوهاوی که سی پی یو mtkهستن بهترین روش برای باز کردن پترن و پین استفاده از دانکل infeneti هست

با ما بروز باشد

اولین سایت در زمینه اموزش کوک رام

بروزترین سایت در زمینه رامهای نایاب تبلت ها و گوشیهای چینی

خرید اشتراک سالیانه

دانلود رامهای کوک شده ونایاب

اموزشهای تخصصی

http://gsm-developers.ir/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...