رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل عجیب j700f

ارسال های توصیه شده

این فایل رو با ادین رایت کن با کرک میراکل reset frp کن

آدم گاهی میخواهد حرف بزند اما نمیداند با چه کسی

پس لال می شود ، خفه می شود

وقتی که هرکه هست نمیفهمدت و هرکه “میفهمدت” نیست !=((

لینک ارسال
  • پاسخ 21
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

ممنون از لطفتون ولی این فایل با اودین لود نمیشه که بشه فلشش کرد....

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک ارسال

دوستان هر راهی که به نظرتون بیاد کردم...

میتونم وارد شمو گوشی رو با تنظیمات ریست کنم...ولی هیچ فرقی نمیکنه....z3x با تمامی ورژن های pro تست کردم....ایرور میدن....

با روش QuickShortcutMaker موقع سرچ دستی برنامه google Account manegr اصلا برنامه رو توی لیست نمیاره... حتی با octaplus هم زدم...عملیات رو کامل انجام میده ولی گوگل اکانتش حذف نمیشه..من خودم بارها این مدل رو و همین مشکل رو حل کردم..ولی نمیذدونم این یکی چه مرگشه...

فایل ریست هم renaem کردم..لود میشه ولی موقع وسط رایت end میده..و میمونه..همین

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک ارسال

دوستان هر راهی که به نظرتون بیاد کردم...

میتونم وارد شمو گوشی رو با تنظیمات ریست کنم...ولی هیچ فرقی نمیکنه....z3x با تمامی ورژن های pro تست کردم....ایرور میدن....

با روش QuickShortcutMaker موقع سرچ دستی برنامه google Account manegr اصلا برنامه رو توی لیست نمیاره... حتی با octaplus هم زدم...عملیات رو کامل انجام میده ولی گوگل اکانتش حذف نمیشه..من خودم بارها این مدل رو و همین مشکل رو حل کردم..ولی نمیدونم این یکی چه مرگشه...

لینک ارسال
  • 3 ماه بعد...

با این فایل فلشش کن

xsg-j700fxxu3bpj1

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...