رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش اضافه کردن زبان فارسی به رامهای غیر منطقه ای در تمامی ساختار و نسخه های اندروید

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت

سلام و درود

ببینید به روش اصولی مشکلی پیش نمیاد .

انشاالله به زودی در یک مقاله ای باگ های بوجود امده توسط اضافه کردن زبان فارسی رو ذکر میکنم .

برای فارسی سازی بجز framework-res در بقیه نرم افزارهای سیستمی فقط values-fa رو اضافه کنید و از اضافه کردن پوشه هایی مثل raw-fa و دیگر پوشه هایی که پسوند fa دارند را اضافه نکنید .

ضمنا اگر باز هم رام دارای باگ شد فقط فایل string را نگه دارید . و هنگام ریپک حتما از ابزار ارایه شده (apk-stop-fixer)استفاده کنید .

در اخر فقط برای فارسی سازی تنظیمات نیاز است framework-res.apk و settings.apk فارسی شود.

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • پاسخ 36
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
  • مدیریت کل سایت

مشکل روی ارم ماندن میتونه framework-res و نوع ریپک باشه

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
دقیقا مشکل از framework-res بود تا با ایکسپلورر جایگزین کردم خاموش شد و رو آرم موند

از طریق ریکاوری کاستوم رایت کنید .

یه کاستوم رام درست کنید بعد رایتش کنید.

موفق باشید

لینک ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام خسته نباشید سریع ترین روش برای ترجمه فایل strings.xml چیه اگه گوشی فارسی مشابه نباشه

برای زنده ماندن دو خورشید لازم است؛

یکی در آسمان و یکی در قلب...

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
سلام خسته نباشید سریع ترین روش برای ترجمه فایل strings.xml چیه اگه گوشی فارسی مشابه نباشه

.

سلام و درود

سریعترین برای ترانسلیت گوگل هست که اصلا توصیه نمیشه چون با تغییرات در کدها باعث بوجود امدن باگ میشه .

بهترین و بدون باگ ترین روش برای فارسی سازی استفاده از روش جایگزین هست و رامی نیست که مشابهش موجود نباشه اگه در پیدا کردن مشابه رام مشکلی دارید مدل و اسکرین از محیط رام قرار دهید تا جایگزین برای شما ارایه بدیم .

بنده خودم با فارسی سامسونگ هوآوی رو فارسی کردم بدون هیچ مشکلی

موفق باشید

لینک ارسال

گوشی پیشم نیست رید فایلشو دارم مدلش tecno هست y3+

فایهای زیر رو خدمت شما

دانلود فایل Download apktool zip از آپلود آی آر

برای زنده ماندن دو خورشید لازم است؛

یکی در آسمان و یکی در قلب...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...