رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش ویدیوئی نحوه کامپایل (آرشیو کردن) فایل های رام سامسونگ به فرمت tar.md5

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت

نحوه کامپایل (آرشیو کردن) فایل های رام سامسونگ به فرمت tar.md5

پس از استخراج کردن رام و انجام ویرایش های مورد نیاز نوبت به کامپایل یا همون آرشیو کردن به tar.md5 میرسد. تا بتوانید رام مورد نظر خود را به صورت استوک stock از طریق نرم افزار odin فلش کنید.

در اینجا دونوع از کامپایل را در ویندوز یادتون میدم .

گذینه 1- استفاده از نرم افزار: این نرم افزار رو خود بنده کدنویسی کردم که میتوانید بدون نیاز به نوشتن کد فایل ها را کامپایل کنید

گذینه 2- آموزش ریپک به فرمت tar.md5 فایلهای دلخواه به صورت دستی

آموزش استفاده از نرم افزار:

1- به پوشه ابزار tar.md5 archiver مراجعه کنید.دانلود نرم افزار مربوطه

2- فایل هایی که میخواهید کامپایل کنید به روت پوشه md5 archiver بریزد

3- نرم افزار md5 archiver.exe را اجرا کنید.

New-Bitmap-Image-41.bmp

4- تعریف گذینه های نرم افزار به ترتیب زیر

گذینه 1- برای آرشیو کردن فایل recovery.img

گذینه 2- برای آرشیو کردن فایل های cache.img و یا cache.img.ext4

گذینه 3- برای آرشیو کردن فایل های recovery.imgو cache.img

گذینه 4- برای آرشیو کردن فایل های recovery.img و cache.img.ext4

گذینه 5- برای آرشیو کردن فایل های system.img.ext4 و cache.img.ext4

گذینه 6- برای آرشیو کردن فایل های system.img و cache.img.ext4

گذینه 7- برای آرشیو کردن فایل های system.img.ext4 و cache.img

گذینه 8- برای آرشیو کردن فایل های system.img و cache.img

گذینه 9-برای آرشیو کردن تمامی فایل های مربوط به رام سامسونگ به tar.md5 موجود در پوشه

5- برای آرشیو کردن فایل های مورد نیاز که کلید های نرم افزار را در گذینه 4 توضیح دادم شماره مورد نیاز را در نرم افزار تایپ کرده سپس enter را فشار دهید

6- پس از پایان آرشیو در پوشه project فایل md5 مورد نیاز را به شما تحویل خواهد داد.

آموزش به صورت ویدیویی ً@*&،641

لینک آموزش به صورت ویدیویی

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

با سلام

منم طبق این اموزشپیش میرم و دقیقا فایل های شماروانتخاب میکنم بعد از قرار دادن و زدن گزینه 1توی برنامه گزینه Press any key to continue . . .کلید اینتر که انتخاب مکیکنم مجددا این گزینه میاد و در با اینتر مجدد از برنامه خارج میشوم

مورد بعدی تو این فایل دانلودی برامون قرار دادید محتوای داخلش مثل اون که داخل فیلم هست نیست داخل فیلم یه فایل exeبا ارم عقاب موجوده ولی در فایل دانلودی قرار داده شده نیست

یه مورد دیگه توی فیلم چرا فایل های مربوط به بوت لودر رو در ادین در قسمت pdaقرار دادید؟

;;;;

مردان بزرگ و خوش قلب دکمه تشکر را خواهند زد

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
با سلام

منم طبق این اموزشپیش میرم و دقیقا فایل های شماروانتخاب میکنم بعد از قرار دادن و زدن گزینه 1توی برنامه گزینه Press any key to continue . . .کلید اینتر که انتخاب مکیکنم مجددا این گزینه میاد و در با اینتر مجدد از برنامه خارج میشوم

مورد بعدی تو این فایل دانلودی برامون قرار دادید محتوای داخلش مثل اون که داخل فیلم هست نیست داخل فیلم یه فایل exeبا ارم عقاب موجوده ولی در فایل دانلودی قرار داده شده نیست

یه مورد دیگه توی فیلم چرا فایل های مربوط به بوت لودر رو در ادین در قسمت pdaقرار دادید؟

;;;;

درود .

مورد1:

هیچ مشکلی نداره شما فایلهای مورد نظر را در روت پوشه قرار داده و نرم افزار را باز کرده و طبق اموزش جلو برید .

مورد2:

اگر توجه کنید همان فایل bat که برای شما قرار دادیم را باز کردم و با محتوای اضافه کاری نداشته باشید (محتوای اضافی ابزارهای اختصاصی و ... هستش.)

مورد3:

جهت تست بود.

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

تشکر از پاسخ گویی بنده اشتباه کار خودم رو پیدا کردم و ذکر میکنم تا دیگر دوستان چنین مشکلی برخوردند تجربه بشه براشون

من بعد از زدن عددمورد با صفحه زیر روبه رو میشدم

16.png

که در این قسمت باید مدت حدود3دقیقه صبر کنم تا روند پردازش برنامه انجام بشه

که بنده با توجه به ندیدن هیچ گزینه runingیا چیز دیگری که نشانه پردازش باشه این مدت زمان رو صبر نمیکردم که متوجه شدم باید چند دقیقه صبر کنم و برنامه در حال پردازش میباشد

لینک ارسال
  • 4 هفته بعد...

باسلام

بنده امروز یه فایلی رو به tar تبدیل کردم اما پس از پایان پروژه دیدم که یکی از فایل ها پایان پروژه نسبت به فایل های اصلی کمتر است که در عکس مشاهده میکنید

http://uupload.ir/files/888l_۲۰۱۶-۰۸-۳۰_۱۷.۲۹.۱۶.jpg

نبود این فایل ایا خللی ایجاد نمیکنه

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

سلام و درود .

سعی کنی به صورت دستی به tar ریپک کنید .

نبود این فایلم خللی ایجاد نمیکنه.

موفق باشید

لینک ارسال
  • 1 سال بعد...
  • مدیریت کل سایت
در 28 دقیقه قبل، ramin gsm گفته است :

سلام این لینک برنامه شما خراب است اگر میشه یه لینک دیگه بزارید ممنون. از رهنمایی های شما

لینک های دانلود تصحیح شدند

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 9 ساعت قبل، ramin gsm گفته است :

ممنون...

برای تشکر استفاده از دکمه تشکر کافیست

Untitled.jpg

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...