رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل روت و صفحه سیاه در j100h

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان عزیز این گوشی میخوام روت کنم تا قفل شبکهشو باز کنم اما با چند ورژن زدم اما فایل روت داخل سایت که میزنم صفحه سیاه میشه و تصویر میره و دوباره با ورژن های مختلف میزنم تصویر میاد اما نمیشه روتش کنم اگر راهی دیگه به غیر از رایت کرنل و بوت هست راهنمایی کنید با تشکر

لینک ارسال

من یه سامسونگ a310f بود چه ار طریق ریکاوری ویا از طریق cf-auto root اصلا روت نمی شد یا گوشی نمی یومد بالا یا اگر هم بالا می یومد اصلا روت نبود یعنی Root Checker روش نصب می کردم می نوشت که روت نیست با اینکه cf-auto root روش زده بودم یعنی ایکون SuperSU اومده بود ولی روت نبود با ورژن های مختلفی تست کردم بازم نشد

شاید این روشی که می گم برا شما کار کنه چون برا خودم کار کرد

شما روت کن از طریق ریکاوری یا cf-auto root فقط اگه اومد بالا 50% کار درسته بعد اگه دیدی که Root Checker روش نصب کردی دیدی که روت نیست یو اس بی دیباگینک رو فعال کن و از طریق iRoot یا Kingo ROOT روتش کن که من با Kingo ROOT روتش کردم و بعد که Root Checker نصب کردم دیدم نوشته که گوشی روت شده فقط یادت باشه که ریستارت یا خاموش نکنی چون بالا نمیاد همونجا انلاک شبکه کن بعد گوشی رو وایپ کن و بعد با هر ورژنی دوست داشتی فلش بزن تا گوشی پایدار باشه

اعلام نتیجه فراموش نشه

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال
ابتدا فایل زیرو فلش کنید سپس با iroot روت بفرمایید

Download SM-J1H.zip Free - Android Data Host

سللام..دروود

از این روش استفاده کنید...

کاملا تست شده هستش...

انجام بدین...

موفق باشید..

انان که با افکاری پاک و فطرتی زیبا در قلب دیگران جای دارند

را هرگز هراسی از فراموشی نیست

چرا که جاودانند

[email protected]

لینک ارسال

درود

رام روت شده در سرور انجمن موجود هست و با زدن اون رام براحتی میتوانید با برنامه گوشی را روت نمایید

دانلود رام های رسمی وفارسی و فول فلش 4فایل سامسونگ J1

لینک ارسال

مشکل با ریکاوری و فایل روت دوست عزیز حل شد اما الان هر کار میکنم قفل شبکه باز نمیشه با z3x ورژن اخر انلاک کردم ok میده اما باز قفل هستش دوستان اگر راهی دارن لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...