رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

انتقاد از اساتید و همیاران انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام به همه

یه انتقاد داشتم اونم اینکه اساتید و همیاران سایت کمتر به پست های کاربران سر میزنند طرف یه فایل میخاد بنده خدا باید یه نصفه روز رو صبر کنه تا یکی بیاد نظر بده

قبول دارم سرتون شلوغه و نمی تونید هر دقیقه به پست ها سر بزنید

من دقت کردم دیدم کسانی همیرا شدن که گاهی در هفته فقط یک بار یه نظر دادن

من نمی گم در هر یک ساعت باید 5 دقیقه وقت بذارید برای کمک برای کاربران

کمی دقت کردم دیدم بالای 40 یا 50 تا همیار داره که هر کدوم در روز نیم ساعت وقت خودشونو بذارن برای کمک به پست های دوستان ، اینجوری همه به کارشون میرسن و از اون ظرف کار کسی هم که پست گذاشته راه میفته

یه تقدیر هم از همیاران و اساتیدی که به پست ها نظر میدن .ممنون

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال
سلام به همه

یه انتقاد داشتم اونم اینکه اساتید و همیاران سایت کمتر به پست های کاربران سر میزنند طرف یه فایل میخاد بنده خدا باید یه نصفه روز رو صبر کنه تا یکی بیاد نظر بده

قبول دارم سرتون شلوغه و نمی تونید هر دقیقه به پست ها سر بزنید

من دقت کردم دیدم کسانی همیرا شدن که گاهی در هفته فقط یک بار یه نظر دادن

من نمی گم در هر یک ساعت باید 5 دقیقه وقت بذارید برای کمک برای کاربران

کمی دقت کردم دیدم بالای 40 یا 50 تا همیار داره که هر کدوم در روز نیم ساعت وقت خودشونو بذارن برای کمک به پست های دوستان ، اینجوری همه به کارشون میرسن و از اون ظرف کار کسی هم که پست گذاشته راه میفته

یه تقدیر هم از همیاران و اساتیدی که به پست ها نظر میدن .ممنون

بنده هم با شما موافقم قبلا بسیار سریع جواب کاربران رو میدادند اما حالا ........

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال

چشم حتما موضوع پیگیری خواهد شد و این موضوع زیر نظر مدیریت قرار داره

و قراره کسانی که کمکاری و سستی در کار دارن اول تذکر داده بشه و سپس برخورد جدی

تشکر از نظرات گرمتون

لینک ارسال

چشم حتما موضوع پیگیری خواهد شد و این موضوع زیر نظر مدیریت قرار داره

و قراره کسانی که کمکاری و سستی در کار دارن اول تذکر داده بشه و سپس برخورد جدی

تشکر از نظرات گرمتون

اگه دوستان در روز فقط هم یک نظر بدن کاره همه راه میفته و همه به کارهاشون میرسنً@*&،00

GSM-DEVELOPERS

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

لینک ارسال
قبولدارم قبلا خیلی بهتر بود سریع راهنمایی میشد پیگیری بود حالا جوری شده یا پست اموزشی هست یا هیچ کمک و دستگیری از بچها نیس

قبول دارم دوستان سرشون شلوغه ولی نمی خاد روزی ده بار به سایت سر بزنن هر استادی روزی یه نظر بده میشه روزی 70 تا نظر که این عالیه اینجوری همه به کارهاشون میرسن

مثلا استاد عزیز hamed67vi بنده خدا دقت کردم کم کاری بقیه استاید رو یک تنه به جون خرید هر روز داره کابران رو راهنمایی می کنه و آموزش های عالی هم میذاره که البته ایجوری به کار های خودش کمتر میرسه ولی اگه همه دوستان روزی یه نظر بدن اینجوری همه به کار هاشون میرسن

GSM-DEVELOPERS

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

لینک ارسال

باسلام خدمت همه دوستان

گفته تمام عزیزان درسته همکاران باید مد نظر داشته باشید که به یاری شما دوستان و همکاری اساتید این انجمن خیلی پیشرفت کرده و بزرگ شده پس هر پیشرفتی میتونه در مواقعی مشکلاتی بوجود بیاره که این مشکلات قابل حل می باشه.

در ضمن آرشیو این انجمن انقدر تکمیل هست که برای هر مشکل راهکاری داشته باشه و یا فایلی به خاطرش ساخته باشند.گاهی اوقات فقط میشه با یه سرچ کوچیک تو انجمن راه کاره مورد نیاز رو پیدا کنیم و منتظز جواب دادن همیاران نباشیم چون اونها هم مثل ما دردسرهای خودشونو دارن

با تشکر از همه دوستان

لینک ارسال

مدیران دلسوز که به دلایلات ناگفته دیگه بین ما نیستند نیز در این موضوع بی اثر نبوده اند....

امیدوارم که بیشتر وقت بزارن دوستان. چون رهرو آن نیس که تند و گهی خسته رود .....

جناب ایلیا قول داده بودین که فایلای حذف کد ایسوس ها را بدون از دست دادن اطلاعات بزارین. لطفا رسیدگی کنین...

لینک ارسال
باسلام خدمت همه دوستان

گفته تمام عزیزان درسته همکاران باید مد نظر داشته باشید که به یاری شما دوستان و همکاری اساتید این انجمن خیلی پیشرفت کرده و بزرگ شده پس هر پیشرفتی میتونه در مواقعی مشکلاتی بوجود بیاره که این مشکلات قابل حل می باشه.

در ضمن آرشیو این انجمن انقدر تکمیل هست که برای هر مشکل راهکاری داشته باشه و یا فایلی به خاطرش ساخته باشند.گاهی اوقات فقط میشه با یه سرچ کوچیک تو انجمن راه کاره مورد نیاز رو پیدا کنیم و منتظز جواب دادن همیاران نباشیم چون اونها هم مثل ما دردسرهای خودشونو دارن

با تشکر از همه دوستان

درود

ممنون از نظر خوب و بجای شما

درسته که کم کاری نسبت به قبلا بیشتر شده اما خیلی از آموزشها و فایل هایی که دوستان منتظر میمونن که همیارا یا مدیرا بهشون آدرس بدن توی خود سایت موجود هست.بعضی از کاربران عزیز زحمت یه سرچ کوچیک هم به خودشون نمیدن.

همه دوستان عزیز ما هستند و تقاضا داریم به بزرگی خودتون ببخشید. مطمعنا وضع بهتر خواهد شد

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...