رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل با گوشی note 3

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان یه گوشی نوت 3 هست که اندروید 5 خورده روش و بعد اومدن گوشی رو ریسیت کردن حالا وقتی گوشی بالا میاد میگه اکانت سامسونگتون رو وارد کنید اکانت رو درست هم وارد میکنم ولی مینویسه پردازش انجام نشد.اگرم رمز رو اشتباه بزنم مینویسه که اشتباهه هر کاری میکنم این مرحله رد نمیشه دوستان لطفا راهنمایی کنید ممنون

لینک ارسال
درود با دانگل bat یا z3x ریست frp بزن.

یا دانگرید کن و از روش sidesync استفاده کن.

آموزش تو انجمن موجود است سرچ کن.

راستیتش اومدم دانگرید کنم نمیدونم چه مشکلی داره وقتی فایل روش میزنی فایل system روی گوشی رایت نمیشه و خطا میزه چهر فایل اندورید 4.4.2 و 5 روش نمیخورد تک فایل اندروید 5 هم فقد وقتی با فایل pit میزدم فلش کامل میخورد اگر نه همونم به طور عادی نمیشد فلش زد در ضمن با دانگل میخواستم حذف frp کنم وقتی که حذف میکردم گوشی روی ارم میمونه

لینک ارسال
شما بعد از حذف frp دقت کنید گوشی به ریکاوری میره یا نه؟

بعد از حذف FRP فایل ریکاوری یا فایل CF ROOT رایت گنید.

بعد از اقدام به حذف وقتی گوشی رو روشن میکنم به محض روشن شدن مینویسه لود گوشی مشکل داره و شما باید با برنامه kise گوشی رو اپدیت کنید الان خطاش درست تو ذهنم نیست ولی همین کهعکس یا کامپیوتر و گوشی موبایل روی صفحه میاد ظاهر میشه و فقد روی دانلودینگ میره

لینک ارسال
درود

لطفا مشکلتون رو واضح تر بگید

اکانت سامسونگ یا اکانت گوگل(frp)؟؟

هم رمز اکانت گوگل رو دارم هم رمز اکانت سامسونگ رو اکانت گوگل که وارد میکنم بدون مشکل بعدش ازم یوزر و پس حساب سامسونگ رو میخواد و مینویسه به دلیل بازنشانی به تنظیمات کارخانه این دستگاه قفل شده است به اشتراک سامسونگ خود که قبلا از این دستگاه وارد شده اید وارد شوید تا تایید شود که این اشتراک متعلق به شما است این پیام مینویسه بعد یوزر پس رو که درست وارد میکنم مینویسه پردازش ناموفق و اگر رمز یا یوزر رو به عمد اشتباه وارد کنم مینویسه یوزر یا رمز وارد شده اشتباه هست.اینم یه توضیح کامل از مشکل

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...