رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آنپک و ریپک لالی پاپ ومارشمالو

ارسال های توصیه شده

سلام

دیروز داشتم در موردشون تحقیق میکردم که این آموزشو دیدم و از آنجایی که دوس دارم بقیه دوستان هم زودتر جلو برند گفتم بزارم شاید به درد دوستان خورد و به اشتراک میذارم

و یه سوال از ایلیا جان؟

در آموزش زیر میگه فایل های زیر رو به پوشه مذکور کپی کنیم

First Copy system.new.dat , system.transfer.list To "Paste-DAT-Here" Folder

در حالی که ما فقط system.img رو داریم

این فایل ها رو نتونستم داخل فایل های اندروید 5 و 6 پیدا کنم

ممنون میشم این سوالاتمونو به آپدیت ها ی برنامه موکول نکنید و جواب بدید

لینک آموزش

لینک ارسال

سلام

من از اين روش استفاده ميكنم تست هم كردم بدون مشكله

اول بايد با ImgExtractor_32-64Bit پارتيشن بوت رو آنپك كنيد به اين صورت كه BOOT.IMG رو درگ ميكنيد به رويMENU.BAT و اون رو آنپك ميكنيد و از فولدر initrd فايل file_contexts رو كپي ميكنيد و درون فولدر Input-IMG از نرم افزار دوم يعني Auto Tool Unpack Repack مي ريزيد وفايل system رام رو كنار همين فايل بريزيد و AUTO_TOOL_V2.0 رو اجرا كنيد و با توجه

به نوع پسوند فايل يعني dat يا img اون رو آنپك كنيد .

براي ريپك كردن هم يك فايل به نام system.new.img يا dat هستش كه بايد حجم اون رو وارد كنيد تا ريپك بدون مشكل انجام بشه

البته بايد JDK و Python3 روي سيستم نصب باشه

فايل ضميمه

لینک ارسال
سلام

من از اين روش استفاده ميكنم تست هم كردم بدون مشكله

اول بايد با ImgExtractor_32-64Bit پارتيشن بوت رو آنپك كنيد به اين صورت كه BOOT.IMG رو درگ ميكنيد به رويMENU.BAT و اون رو آنپك ميكنيد و از فولدر initrd فايل file_contexts رو كپي ميكنيد و درون فولدر Input-IMG از نرم افزار دوم يعني Auto Tool Unpack Repack مي ريزيد وفايل system رام رو كنار همين فايل بريزيد و AUTO_TOOL_V2.0 رو اجرا كنيد و با توجه

به نوع پسوند فايل يعني dat يا img اون رو آنپك كنيد .

براي ريپك كردن هم يك فايل به نام system.new.img يا dat هستش كه بايد حجم اون رو وارد كنيد تا ريپك بدون مشكل انجام بشه

البته بايد JDK و Python3 روي سيستم نصب باشه

فايل ضميمه

با تشکر ویژه از شما دوست گرامی بخاطر توضیح کاملتان

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
ایلیا جان ممنون میشم اینم جواب بدید

درود بر شما .

از انجا که از لاگ شما پیداست مبنی بر این است که مراحل را با دقت طی نکردید و نواقص عملیاتی دارید.

خیلی عجله نکنید دنیای جی اس ام فقط برای امروز نیست و همیشه باهم خواهیم ماند و بنده در حال تکمیل اموزشها و ویدیویی کردن هستم ... انشاالله این بخش را توسعه خواهیم داد و اینجور اموزشا زیاد سخت نیستند برای نسخه لولیپوپ و مارشمالو در تایپکی مجزا مانند دیگر اموزشها به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...