رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

ادامه مباحث آموزشی

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت ایلیا جان

تا اینجا اون قسمت هایی که آموزش داده بودید را آموختیم و به لطف شما و اموزشهای خوب و عالیتان توانستم رامهایی را ویرایش و زبان فارسی را اضافه کنم

و برای رامهایی مانند سری کوالکام هوآوی پچ هایی ساختم که میشه با جایگزینی فایل های ویرایش شده فارسی کرد

و یه سوال؟

در اندروید 5 هم میشه با ویرایش فایل های آموزش داد شده و جایگزینی فارسی کرد یا امنیتشون بالاست؟

اما سه تا مشکل بزرگی که دارم اینه که :

1-رامهایی مدیا تک که بعد از ریپک توسط فلش تول خطا میده رو برطرف کم و هر بار مجبور به بکاپ توسط ام تی کی دروید نشوم؟

2-رامهایی سامسونگ رو بتونیم توسط اودین رایت کنیم و خطا نده؟

3-سومی هم رامهای اندروید 5 ویرایش های انها هست؟

ممنون میشم آموزشها ادامه پیدا کنه

مباحث مانند ویرایش ریکاوری هم که مباحث فوق العاده زیبایی هست بیصبرانه منتظریم

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
با سلام خدمت ایلیا جان

تا اینجا اون قسمت هایی که آموزش داده بودید را آموختیم و به لطف شما و اموزشهای خوب و عالیتان توانستم رامهایی را ویرایش و زبان فارسی را اضافه کنم

و برای رامهایی مانند سری کوالکام هوآوی پچ هایی ساختم که میشه با جایگزینی فایل های ویرایش شده فارسی کرد

و یه سوال؟

در اندروید 5 هم میشه با ویرایش فایل های آموزش داد شده و جایگزینی فارسی کرد یا امنیتشون بالاست؟

اما سه تا مشکل بزرگی که دارم اینه که :

1-رامهایی مدیا تک که بعد از ریپک توسط فلش تول خطا میده رو برطرف کم و هر بار مجبور به بکاپ توسط ام تی کی دروید نشوم؟

2-رامهایی سامسونگ رو بتونیم توسط اودین رایت کنیم و خطا نده؟

3-سومی هم رامهای اندروید 5 ویرایش های انها هست؟

ممنون میشم آموزشها ادامه پیدا کنه

مباحث مانند ویرایش ریکاوری هم که مباحث فوق العاده زیبایی هست بیصبرانه منتظریم

درود ...

در اولین فرصت مباحث اموزشی ادامه خواهد یافت شاید یه بخش به صورت جدید ایجاد کردیم تا بهتر ادامه بدیم.

بله اموزشهای ارایه شده برای تمامی دیوایس ها و در تمامی نسخه ها میباشد و روش جایگزینی مشکلی ایجاد نمیکند به شرطی که بعد از مانت کردن انمانت کنید.

1- بله میشه به روش صحیح تر ریپک کرد تا این مشکل بوجود نیاد.

2- بله این موضوع هم شدنیه

3- همینطور

مباحث با قدرت فراوان ادامه پیدا میکنه البته در میحیطی بسیار جذاب و عالی با طراحی اختصاصی به زودی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...