رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

دریافت ارور حجم هنگام ریپک و رایت نشدن فایل بعد از ریپک شدن

ارسال های توصیه شده

الان من میخام ریپک کنم این ارور رو میده؟

یه جاشم متوجه نشدم

حجم پوشه سیستم رو باید وارد کنم یا حجم خود فایل اورجینال system.img که اکستراکت کردم؟

1.jpg

با افزایش حجم مشکلم حل میشه اما دیگه فایل توی اودین رایت نمیشه و هنگام رایت سیستم ارور میده

الان باید چکار کنم؟

من بعد ریپک سیستم اونو با برنامه allzip به پسوند tar تبدیل میکنم مشکلی پیش نیاد؟

2.jpg

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

درود بر شما ...

حجم پوشه سیستم رو باید وارد کنم یا حجم خود فایل اورجینال system.img که اکستراکت کردم؟

شما "200" مگابایت بالاتر از حجم system اورجینال را درج کنید.

با افزایش حجم مشکلم حل میشه اما دیگه فایل توی اودین رایت نمیشه و هنگام رایت سیستم ارور میده

الان باید چکار کنم؟

من بعد ریپک سیستم اونو با برنامه allzip به پسوند tar تبدیل میکنم مشکلی پیش نیاد؟

به دلیل نوع فشرده سازی های متفاوت در رامهای برند سامسونگ برای بعضی مدلها رایت نمیشه و برای ریپک این نوع سیستم نیاز به فایل هایی هست که باید از کرنل ریکاوری و یا بوت استخراج کرد. این نوع اموزش ها رو در نسخه های بعدی نرم افزار تکمیل خواهیم کرد...

سپاس

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
درود بر شما ...

به دلیل نوع فشرده سازی های متفاوت در رامهای برند سامسونگ برای بعضی مدلها رایت نمیشه و برای ریپک این نوع سیستم نیاز به فایل هایی هست که باید از کرنل ریکاوری و یا بوت استخراج کرد. این نوع اموزش ها رو در نسخه های بعدی نرم افزار تکمیل خواهیم کرد...

سپاس

سپاس از شما

همچین محدودیتی در رامهای مدیا تک و یا اچ تی سی نداریم؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
سپاس از شما

همچین محدودیتی در رامهای مدیا تک و یا اچ تی سی نداریم؟

درود دوباره ...

خیر همچین محدودیتی در رام این مدلها نداریم فقط نسخه 5 به بالا نوع ریپک فرق داره ...

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
درود بر شما ...

سپاس

مهندس جان مال اندروید من 4 هستا

اونی که من ویرایش کردم اندروید 4 هست اما باز خطای بالا رو میده و رایت نمیشه

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
مهندس جان مال اندروید من 4 هستا

اونی که من ویرایش کردم اندروید 4 هست اما باز خطای بالا رو میده و رایت نمیشه

بله در جریان هستم

برخی رامهای سامسونگ نوع فشرده سازی متفاوتی دارند برای همین درست انجام نمیشه ... البته اموزش ریپکی که قرار دادیم برای برخی مدلهای سامسونگ با اندروید 5 به بالا نیز جواب داده و این از ساختار عتیقه ای سامسونگ هستش که انشاالله قصد داریم در اموزش های بعدی بیشتر در موردش بپردازیم ....

سپاس

لینک ارسال
بله در جریان هستم

برخی رامهای سامسونگ نوع فشرده سازی متفاوتی دارند برای همین درست انجام نمیشه ... البته اموزش ریپکی که قرار دادیم برای برخی مدلهای سامسونگ با اندروید 5 به بالا نیز جواب داده و این از ساختار عتیقه ای سامسونگ هستش که انشاالله قصد داریم در اموزش های بعدی بیشتر در موردش بپردازیم ....

سپاس

با تشکر

ممنون میشم در مورد این ساختار و روشهای تشخیص زودتر توضیح بدین چون کلی وقت برای ویرایش یک رام وقت میزاریم و بعد دادن این ارور و نتیجه نگرفتن از زحمت خود نایی برای ادامه کار نمیمونه

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
با تشکر

ممنون میشم در مورد این ساختار و روشهای تشخیص زودتر توضیح بدین چون کلی وقت برای ویرایش یک رام وقت میزاریم و بعد دادن این ارور و نتیجه نگرفتن از زحمت خود نایی برای ادامه کار نمیمونه

دوست عزیز شما فعلا اول راه هستید و اخر کار ریپک سیستم نیست ...

خیلی اموزشها هست و شما باید همش تمرین کنید روی انواع برندها ...

فعلا داریم به صورت کلی تیم رو زیر و رو میکنیم انشاالله نسخه جدید نرم افزار در موقعیت مناسب ارایه خواهد شد...

موفق باشید

لینک ارسال
دوست عزیز شما فعلا اول راه هستید و اخر کار ریپک سیستم نیست ...

خیلی اموزشها هست و شما باید همش تمرین کنید روی انواع برندها ...

فعلا داریم به صورت کلی تیم رو زیر و رو میکنیم انشاالله نسخه جدید نرم افزار در موقعیت مناسب ارایه خواهد شد...

موفق باشید

سلام

میدونم آخر کار ریپک نیست

تا ریپک نکنیم نمیتونیم ایراد کارمونو مشاهده کنیم؟

نمیتونیم بفهمیم ویرایشاتی که انجام دادیم جوابگو بوده یا نه؟

برا همینه

و الا اگه همش ویرایش کنیم در حالی که بدون خروجی نگه داریم یاد گرفتنمون ناقص میشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...